Українці наростили борги за «комуналку» на 4 млрд

Автор: Дарья Мельник 03 Мар. 2020 19:13
Українці наростили борги за «комуналку» на 4 млрд

За весь минулий рік борги за комунпослуги зросли на вісім мільярдів гривень. Всього українці заборгували 67 мільярдів.

За перший місяць 2020 року борги за комунальні послуги в Україні зросли майже на чотири мільярди гривень і на початок лютого склали 67 мільярдів. Про це свідчать дані Держслужби статистики.

Так, заборгованість населення за поставку і розподіл газу склала 29,5 млрд грн, за поставку теплової енергії та гарячої води — 22 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення — 4,6 млрд грн, за управління багатоквартирним будинком — 4,5 млрд грн, за поводження з побутовими відходами — 0,9 млрд грн, за поставку і розподіл електроенергії — 5,5 млрд грн.

Варто зазначити, що за минулий рік борги за комунальні послуги зросли на вісім мільярдів гривень. При цьому в неопалювальний сезон заборгованість зменшувалася.

Раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що в січні комунальні послуги подорожчали через зростання цін на газ і споживання, але в лютому будуть найнижчими за всю зиму.

Джерело: korrespondent.net

Тэги:

Великие компании, которые появились на свет в кризис

Убытки до 100 млн грн, сокращение штата и уменьшение зарплат: как Glovo, Megogo, «Планета Кино» и другие переживают карантин

Влияние коронавируса на мировой бизнес

Уряд компенсує громадянам частину комунальних платежів

У Мінсоцполітики змінять прожитковий мінімум – що потрібно знати українцям