Уряд хоче зробити кредити на придбання землі доступними

Автор: Аркадій Ліснічук10 Февр. 2020 09:35
Уряд хоче зробити кредити на придбання землі доступними

Уряд намагається домовитися з банками на рахунок видачі доступних кредитів під купівлю землі в рамках земельної реформи. Передбачається, що відкриття ринку землі відбудеться 1 жовтня 2020 року. Про це розповів прем'єр-міністр України Олексій Гончарук під час "Години запитань" до уряду в Раді, повідомляє видання “Сьогодні”.

"Закон про ринок землі є дуже важливим, в тому числі, щоб запустити економіку. Банківський сектор нам потрібен в даному випадку для того, щоб надати доступні ресурси. Саме кредитування повинно запустити українську економіку. Уряд зараз приділяє багато уваги банківському сектору, як важливому елементу для запуску ринку землі. Ми це робимо усвідомлено, це абсолютно нормальна практика, про жодні схеми не йдеться", – сказав Гончарук.

Доступне кредитування для населення має запустити українську економіку, тоді як зараз через відсутність довіри українців вартість ресурсів дуже висока.

"Зараз уряд на основі ухвалених законів робить все для того, щоб ставка з кредитування зменшувалася і для підприємців, і для іпотеки, і для запуску ринку землі. Дешевий і доступний фінансовий ресурс для запуску ринку землі – це критично важливий елемент, і ми від нього не відмовимося", – підсумував голова уряду.

Тэги:

В Украине рекордсменами подорожания стали гречка, картофель и хлеб – эксперт

Вот тебе, бабушка, монетизация субсидий!

Встречаем лимитированные и эксклюзивные товары в Херсоне: чем «АТБ» удивит клиентов в 2020 году

82 відсотки українських пенсіонерів отримують пенсію нижче фактичного прожиткового мінімуму, - Наталія Ненюченко