В’язень Кремля: херсонський військовослужбовець хоче оскаржити рішення суду РФ

Автор: Аркадій Ліснічук11 Августа 2019 13:52
В’язень Кремля: херсонський військовослужбовець хоче оскаржити рішення суду РФ

Херсонський військовослужбовець Олександр Шумков, який був ув’язнений у колонії російського міста Торжок Тверської області, подав адміністративний позов, щоб визнати судове рішення про його утримання під вартою незаконним. Про це у соціальній мережі повідомила його родичка Людмила Шумкова.

Судове засідання було призначено на 6 серпня, але представники обвинувачення в суд не з’явилися. Також на суді не був присутній й сам обвинувачуваний.

«Офіційне мотивування не прибуття в судове засідання – «всі у відпустках». Суд розглянув клопотання захисту та задовольнив їх. Одне із клопотань стосувалося доставлення Олександра на наступне судове засідання», - говорить Людмила Шумкова.

Наступне судове засідання із даної справи має відбутися 5 вересня об 11:30.

Нагадаємо, Олександр Шумков перебував під вартою в Брянському СІЗО з серпня 2017 року. Він служив у військовій частині у селі Чорнобаївка. В один день військовий просто не повернувся додому у Херсон. Через місяць мати Олександра Шумкова отримала лист з Російської Федерації, в якому їй було повідомлено, що її син знаходиться в Брянському СІЗО. Йому інкримінували участь в діяльності екстремістської організації. Йдеться про участь в «Правому секторі» та блокаді Криму. Зараз Шумков знаходиться в колонії міста Торжок Тверської області. Суд країни-агресора закрив його за ґрати на 4 роки.

Тэги:

В Херсон приезжал Президент Зе. Объявлен траур по свободе слова

Новый выпуск газеты «Гривна» №26 от 24 июня 2020

Построили супермаркет в неудобном месте:херсонцы не хотят пробок

ДЛЯ ЧОГО СКОРОЧУЮТЬ КІЛЬКІСТЬ РАЙОНІВ

Детям здесь не место...