В «день тиші» у Херсоні залишилася скрита агітація

Автор: Аркадій Ліснічук20 Июля 2019 15:05
В «день тиші» у Херсоні залишилася скрита агітація

Вже завтра в Україні пройдуть вибори народних депутатів, а сьогодні, згідно із законом, має бути так званий «день тиші». Саме цього дня будь-яка політична реклама забороняється. Більшість кандидатів ще вчора почали знімати свою рекламу із білбордів, але й залишилися ті, хто вдався до хитрощів – скритої агітації.

У Херсоні в «день тиші», 20 липня, на вулицях міста залишилася скрита агітація, яка за своїм стилем нагадує рекламу деяких кандидатів в народні депутати України. Фото рекламних білбордів, які розташовані у центральній частині міста, в редакцію сайту «Гривна» надіслали читачі.

За коментарем стосовно законності подібної реклами ми вирішили звернутися до громадської організації «Опора», яка займається моніторингом законного проведення виборів в Україні.

«Такі білборди - це прихована агітація, коли немає зображення та імені кандидата, але є впізнавана стилістика та гасла. Багато політиків готувалися до «дня тиші» заздалегідь і розмістили такі білборди ще за кілька днів до нього. Однак юридично це не є порушенням закону, тому нам залишається тільки змиритися», - говорить прес-секретар ГО «Опора» Катерина Пономаренко.

Зазначимо, що за порушення виборчого законодавства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Тэги:

Яку допомогу отримують херсонці хворі на діабет

Голова Верховної Ради України закликає херсонців залучати іноземні інвестиції

У Херсоні експериментуватимуть з “нічними маршрутами”

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту

Легко найти айтишника, привлечь 5 000 000 $ инвестиций и получить юридическую защиту в IT: как прошла презентация it connection