У Голопристанському районі облаштують 4 ресурсні кімнати для дітей

Автор: Аркадій Ліснічук28 Май 2019 10:33
У Голопристанському районі облаштують 4 ресурсні кімнати для дітей
Фото: ілюстраційне

З початку запровадження реформи «Нова українська школа» в галузі освіти багато чого змінилося. Одна із провідних тез реформи – навчання має комфортним й доступним для кожного. Згідно із вимогами реформи, інклюзія має бути доступна у всіх закладах шкільної й дошкільної освіти. Наразі по всій Україні для потреб особливих діток почали відкривати ресурсні кімнати на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

Ресурсна кімната – це місце, де діти з особливими освітніми потребами можуть безкоштовно проводити своє дозвілля. Також там вони зможуть отримувати освіту разом зі звичайними дітьми.

Так, найближчим часом 4 ресурсних кімнати з’явиться в Голопристанському районі. Відкриють їх на базі Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2, Збур’ївська ЗОШ I – III ступенів, Малокопанівська ЗОШ I - III ступені та Великокардашинська ЗОШ I – III ступенів. На облаштування їх меблями та необхідним обладнанням планують витратити 500 тис. грн. Відповідний тендер був оголошений на сайті державних закупівель «Prozorro».

У тендерній документації зазначено, що підрядник має доставити все необхідне для облаштування ресурсних кімнат у 4 навчальні заклади до 31 липня цього року.

Тэги:

Новый выпуск газеты «Гривна» №31 от 29 июля 2020

Маленькие нелегальные работники – большие помощники в семье

Новый выпуск газеты «Гривна» №30 от 22 июля 2020

Ляшко рассказал, какие школы в Украине не откроются 1 сентября

Новый выпуск газеты «Гривна» №29 от 15 июля 2020