В Херсоні на Суворова поштучно продають цигарки: невже ніхто не бачить порушення?

Автор: Оксана ТЮРИНА10 Июля 2018 17:57
фото из соцсети "Фейсбук"

Коли в Херсоні з тротуару десь біля зупинки громадського транспорту якась бабуля чи дідусь торгують своєю черешнею або абрикосками з дачного садку, щоб заробити зовсім не зайву копійчину, чи з-під годувальниці-корівки пенсіонери-селяни в пляшках з-під мінералки пропонують городянам купити молоко - це погано! - кажуть інспектори та правоохоронці, проводячі планові рейди,- це ж продукти харчування - з землі, без санконтролю! - це - стихійна торгівля!

А ось бабку - божу кульбабку (див. на фото в верху), яка труїть дітей-підлітків, продаючи їм поштучно цигарки (бо в магазинах дітлахам тютюнові вироби не продають), ніхто в Херсоні не лає. Навіть більше - її обходять боком, щоб, борони боже! - не зачепити. Невже ж патрульні не бачать в діях бабці порушення закону?

Вікторія Карпова, користувачка соцмережі "Фейсбук", запропонувала в незвичний спосіб перевірити дієздатність наших поліцейських.

"Стоїть на зупинці Суворова по проспекту Ушакова бабулька-сигарулька. Торгує вона сигаретами вроздріб діткам на очах всього міста в 40 метрах від школи.

Обурені мешканці робили заяви депутатам міськради, депутати поліції, поліція - боїться бабульку-ягульку, бо вона голосно лається і відмовляється показати ліцензії будь-яким органам... хоч фіскальними, хоч правоохоронним. 
От і подумала, а чи не зробити молоді флешмоб: поставити лоток і поторгувати сигаретами вроздріб.

Чи буде реакція у правоохоронців, які кучно розташовані поруч по вулиці Лютеранській (Кірова)?"- написала вона.

Читайте також: Школьники гуряли с размахом...

Тэги:

Жители многоэтажек Херсона завалили дворы строительным мусором

Херсон буквально потопає у смітті

У Херсоні на день соборності України перекриють рух транспортних засобів

Пешеходный переход в никуда заставляет херсонских школьников рисковать жизнью