Автор: Дарья Мельник10 Июля 2019 12:15

В одній з херсонських лікарень покращать умови для новонароджених

В одній з херсонських лікарень покращать умови для новонароджених

Херсонські міські лікарні продовжують покращувати умови. Нагадаємо, що за останні пів року медичні заклади активно закуповують обладнання, яке конче необхідне для лікування пацієнтів, та приводять до ладу приміщення.

Так, за даними сайту публічних закупівель «Prozorro», комунальне некомерційне підприємство «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Лучанського» оголосила тендер на проведення ремонту. На суму у розмірі близько 150 тисяч гривень планують відремонтувати палату інтенсивної терапії відділення новонароджених.

Виконавцем робіт виступить ТОВ «Будінвест-2018», директором якого є Сергій Яскевич. Варто зазначити, що дана фірма не вперше стає переможцем тендерів від освітніх та медичних закладів. Наразі проводяться роботи у лікарні Тропіних та декілька навчальних закладів.

Згідно з тендерною документацією, провести поточний ремонт приміщення, а також продемонструвати кінцевий результат керівництву повинні до 31 жовтня поточного року.

Як раніше повідомляв сайт «Гривна», про новонароджених подбали й у Херсонській обласній дитячій лікарні. Відтепер у медзакладі з'явилися фотометричний аналізатор гіпербілірубінемії, двоканальний шприцевий дозатор, шприцевий насос та 2 портативні монітори пацієнта.

Тэги:

Тубполиклинику закрыли. Куда теперь идти больным и что делать родителям?

Виклики швидкої: що зміниться для пацієнтів?

Всё больше херсонцев обращаются за помощью к психотерапевту из-за страха заболеть

Раз, два, три – ёлочка, НЕ гори!

Минздрав закрывает глаза на тяжелобольных Херсонщины?