В окупованому Криму проведуть псевдовибори

Автор: Дарья Мельник08 Сентября 2019 08:45
В окупованому Криму проведуть псевдовибори

Сьогодні на території тимчасово окупаційного Криму планують провести так звані вибори депутатів Державної ради Республіки Крим.

Варто зазначити, Крим є невід‘ємною складовою частиною території України, а отже, лише вибори до органів влади нашої країни є правомірними на території АР Крим.

Російська Федерація є державою-окупантом і не має права проводити жодні «виборчі процеси» на території АР Крим, а всі «органи влади» РФ на території Криму є незаконними і неправомірними. Будь-які «вибори» на території АР Крим до «органів влади» РФ є серйозним порушенням міжнародного права.

Саме тому Представництво Президента України в АР Крим звертається до міжнародного товариства з проханням не визнавати результати так званих виборів і не вступати в офіційні відносини з «органами влади» держави-окупанта та їх посадовими особами.

Окрім цього, звертаються до осіб, які проживають на окупованій території, не брати участі у незаконних виборах на тимчасово окупованій території України в АР Крим та м. Севастополя.

Тэги:

Украинские бизнесмены будут предоставлять отчетность по упрощенной системе

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту

Как открыть успешный бизнес в чужом городе: история херсонской предпринимательницы

Через “провал” голосування за бюджет Херсона-2020 пільговики залишилися без медикаментів

Пиши скаргу - повертай гроші: 264 тис. грн підприємці відшкодували херсонським споживачам