В яку суму Херсонській міськраді обійдеться реконструкція інклюзивного майданчика

Автор: Дарья Мельник11 Июня 2019 16:12
В яку суму Херсонській міськраді обійдеться реконструкція інклюзивного майданчика
фото ілюстраційне

Протягом останніх двох років в Україні активно почали обговорювати та впроваджувати інклюзію. Варто зазначити, що дане впровадження дозволяє дітям з особливими потребами відвідувати звичайні садочки, школи, гуртки та поступово відійти від спеціалізованих навчальних закладів.

За допомогою різних програм дітей з певними вадами краще сприймають у суспільстві та налагоджують з ними контакт. Нагадаємо, що у минулому році на базі Херсонської обласної бібліотеки ім. Гончара було відкрито перший інклюзивний театр. Та на цьому батьки, громадські діячі вирішили не зупинятися і намагаються створити більш комфортні умови для малечі.

Так, у рамках громадського бюджету Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 подала проект на реконструкцію дитячого інклюзивного майданчика під назвою «Місто яскравих мрій».

Відомо, що зараз стан майданчику, який розташований на території дошкільного навчального закладу комбінованого типу – спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29, знаходиться не в найкращому стані і потребує термінової заміни. Першочергово потрібно замінити паркан та бетонні плити, які не захищають дітей, а навпаки можуть нанести шкоди.

Реалізація проекту обійдеться міському бюджету у значну суму – понад мільйон гривень.

Тэги:

У Херсоні поблизу автовокзалу збили людину?

Як херсонці зустріли військовополонених моряків (фоторепортаж)