Вчинок голопристанського держслужбовця розглянуть на дисциплінарній комісії. Може ще й пожурять...

Автор: Лідія ЛЕЩЕНКО12 Июля 2018 16:45

«Чи не на Путіна працює голопристанський чиновник?» - запідозрив постійний читач «Гривни» Микола Ващенко

Мова йде про такого собі Юрія Ярового, який очолює в Голопристанській районній державній адміністрації Держреєстр виборців. На відомому всій країні інтернет-ресурсі “Комментарии” прочитав: «Чиновник обозвал русскоязычных переселенцев «дебильноватыми»”. Справа в тому, що в соцмережі цей чиновник прокоментував висловлювання якоїсь Олени – переселенки з Донбасу, обуреної з приводу російськомовності багатьох переселенців із Криму та окупованих районів Донецької та Луганської областей. “Я не можу зрозуміти, чому люди, які втратили все через відсутність української мови та культури в своєму регіоні, приїздять в інші куточки країни й продовжують нести ту саму загрозу в цих місцях?” – писала Олена. Та питання не в ній, а в коментарі чиновника Юрія Ярового, який представляє державу Україна. “До мене теж такі іноді приходять за довідками, – написав він. – Трохи дебільнуваті, не знають, як буква «ї» пишеться”. На докори інших користувачів державний діяч Яровий відповідав: “Ти теж такий”.

А тепер моє запитання, - провадить Микола Ващенко – не до Ярового, звичайно, а до голів Херсонського облуправління СБУ та Голопристанської районної держадміністрації: а чи не вважаєте ви, що Юрію Яровому пора припинити жити за рахунок грошей платників податків-виборців і взагалі перестати займатися справами виборців? Адже через такі висловлювання зазвичай ще більше посилюється й без того наявний розкол суспільства. Хіба апріорі не є патріотами України люди, які знайшли в собі мужність, силу волі кинути все, що нажито в районах Сходу України, аби не опинитися під триколором – тільки заради того, щоб залишитися УКРАЇНЦЯМИ? Те, що творять ВІД ІМЕНІ УКРАЇНИ такі “ярові”, вважаю, можуть робити тільки секретні співробітники путінських спецслужб – за 30 срібняків! Настільки вміло розпалювати ненависть російськомовних УКРАЇНЦІВ до батьківщини-матері, як це роблять “ярові” – так за це “Героя Росії” давати потрібно!»

Редакція «Гривни» звернулася до Голопристанської райдержадміністрації із офіційним запитом щодо коментування висловлювань чиновника Юрія Ярового. У листі за підписом голови РДА Тетяни Гасаненко ми отримали відповідь: «Особиста думка начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА Юрія Ярового не є офіційною позицією державного органу. Разом із тим повідомляємо, що даний вчинок державного службовця буде розглянуто на засіданні дисциплінарної комісії».

Може, й Херсонській міськраді час приділяти більше уваги тому, як і що постять у соцмережах її чиновники? Бо буває й так, що в робочий час на інтернет-сторінках (не особистих, зверніть увагу, а на загальнодоступних) з’являються різні там селфі – у кабінетах, але зовсім не пов’язані з роботою на благо херсонців. То гостей фотографують, то «пєчєнькі», а то й жартівливих пісень співають – не українських, до речі. А якою «мовою» коментарі додають – жах! Здається, що змагання йде – хто найбільше зуміє державну викривити, познущатися. Проте міській владі Херсона до цього, певно, діла немає. Якщо вже на численні закиди від містян і навіть депутатів міськради про хамство та нецензурщину з вуст окремих чиновниць мер соромливо відмовчується…

Тэги:

Жители многоэтажек Херсона завалили дворы строительным мусором

Лікарні та заклади освіти на Херсонщині отримають додаткову фінансову підтримку з держбюджету

На рождественские праздники Крым посетило на треть меньше людей, чем в прошлом году

Херсон буквально потопає у смітті