Вибори: поліції зареєструвала на Херсонщині 240 повідомлень щодо можливих порушень

Автор: Иван Подлесный19 Апр. 2019 18:02
Вибори: поліції зареєструвала на Херсонщині 240 повідомлень щодо можливих порушень

За минулу добу до поліції Херсонщини надійшло 5 повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Усі інформації надійшли від жителів обласного центру. 2 повідомлення стосувалися проведення незаконної агітації. Наразі поліція перевіряє усі викладені в зверненнях факти. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області.

Загалом з початку передвиборчої агітації районними підрозділами поліції зареєстровано 240 повідомлень щодо можливих порушень виборчого законодавства. За фактами, що підтвердилися, працівники поліції відкрили 3 кримінальні провадження та склали 38 протоколів за порушення вимог адміністративного законодавства, зазначили правоохоронці.

"Нагадуємо, що остання доба перед виборами є «днем тиші» і, починаючи з 00:00 годин 20 квітня, проведення агітації забороняється. Поліція Херсонщини радить громадянам утриматись від участі в заходах, що порушують вимоги виборчого законодавства. Адже за це передбачена відповідальність від сплати штрафу аж до позбавлення волі. Також прохання жителів області в разі виявлення правопорушень невідкладно телефонувати до поліції за номером «102»", - йдеться у повідомленні поліції.

Тэги:

В самом центре Херсона сгорел автомобиль (видео, фото)

Через покупки в Інтернеті, троє жителів Херсонщини втратили майже 40 тисяч гривень

СБУ получило доступ к счетам: новые подробности в деле херсонской чиновницы