Вибори в Раду: як голосували на Херсонщині

Автор: Дарья Мельник21 Июля 2019 20:00
Вибори в Раду: як голосували на Херсонщині

Вже 20:00, а отже, дострокові вибори до Верховної Ради оголошуються завершеними. Усі виборчі дільниці Херсонщини мають бути закритими, а бюлетені відправляються до комісії на перерахунок голосів.

Нагадаємо, що за правилами дільниці повинні працювати з 8:00, але без казусів та неприємних ситуацій не обійшлося. Так, за день до відділення поліції у Херсонській області чотири разинадходила інформація про замінування виборчих дільниць, три з яких у Білозерському районі, та одна у Корабельному. Працівники правоохоронних органів відразу виїхали на місце для перевірки. На щастя, замінування виявилися хибними.

Окрім цього, не менш неприємна ситуація склалася на виборчій дільниці, яка розташована у Херсонському аграрному університеті. Там під час виборчого процесу на стендах висіли агітаційні листівки від керівника вишу, який є кандидатом до Парламенту на 183-му окрузі від «Європейської Солідарності».

Варто зазначити, що вибори проходили за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за списками, а інша - за мажоритарними округами. У бюлетені з партіями будуть 22 політичні сили. Загалом за депутатське крісло змагатимуться понад п'ять тисяч кандидатів.

Перші результати виборів з'являться відразу після закінчення процесу голосування. Це будуть екзит-поли, які збираються шляхом опитування громадян на виході з виборчих дільниць.

Підрахунок голосів Центральною виборчою комісією теж почнеться після 20:00. Однак цей процес займе більше часу. В процесі обробки виборчих бюлетенів ЦВК буде періодично публікувати результати.

Остаточні підсумки першого туру повинні бути оголошені не пізніше двох тижнів після голосування. Перша сесія Верховної ради IX скликання може початися вже 31 серпня 2019.

Тэги:

Минулоріч на Херсонщині місцеві бюджети отримали більше податків: з чим це пов’язано

Депутати розглянуть бюджет Херсона-2020 на цьому тижні

Бюджет Херсона-2020 не розглядатимуть на засіданні сесії міської ради

Як демонтаж “Легендарної Тачанки” зашкодить туристичному розвитку

На Херсонщині виявили нелегальні пункти обміну валют