Від дітей до керівників: на Херсонщині провели акцію по відновленню лісів

Автор: Дарья Мельник20 Октября 2019 11:30
Від дітей до керівників: на Херсонщині провели акцію по відновленню лісів

Декілька років поспіль зелені насадження Херсонщини, а саме ліси, потерпають від рук браконьєрів. За відпрацьованою схемою вони спочатку їх підпалюють, а потім вивозять за незрозумілим напрямком. Результат – ще років п'ять і на території нашої області розкинеться величезна пустеля.

Для того, щоб покращити ситуацію та запобігти катастрофи, працівники Херсонської ОДА влаштувати в Олешках (стар. Назва Цюрупинськ) екологічну акцію.

Як зазначає прес-служба ХОДА до висадження долучилися шість сотень людей. Серед них представники різних сфер, а також місцеві мешканці, які дізналися про акцію та вирішили стати учасником процесу у відновленні лісів.

Юні екоактивісти вирішили не залишатися осторонь і також долучитися до акції озеленення. За словами організаторки #ZeroWaste School: Херсон Ольги Демченко, було важко, проте усі впоралися на ура.

«Садити ліс - це важка фізична робота, але діти завзято взялися за неї і працювали просто таки невтомно. Хлопці саджали сосни одна за одною, як комбайни. Вони кричали, що не хочуть відпочивати і згодні працювати ще. Сподіваємось, що ще не раз зможемо проявити здобуті навички»,- зазначила Ольга.

Читайте також: Збирай та заробляй: херсонців закликають до участі в екологічному челенджі

Тэги:

“Сделай все с душой и блюдо получится вкусным”, - херсонский мастер суши делится секретами успеха

Вода из крана: можно ли пить?

В райценте Херсонщины спасают экологию: высадили молодые ели

110 тонн ядохимикатов из Херсонской области вывезут во Францию