Відставка Миколаєнко: херсонські активісти знову збирають гроші

Автор: Антон Костюк03 Декабря 2018 19:18
Відставка Миколаєнко: херсонські активісти знову збирають гроші

Як повідомляв раніше сайт «Гривна», біля Обласного палацу молоді та студентів (ДКТ) херсонці почали збір підписів за відставку міського голови Володимира Миколаєнко. Тоді активісти зібрали 200 підписів, аби збори вважалися легітимними та створити ініціативну групу.

Наступний крок – збір 40 тис. підписів містян, що більше ніж Миколаєнко набрав голосів на виборах.

Одразу після цієї процедури активісти оголосили у соціальних мережах про збір коштів на друк бланків для збору підписів.

«Нашій ініціативній групі необхідна підтримка у виготовлені бланків для збору підписів, їх потрібно близько 14 тис. Ми просимо вашої допомоги, аби зібрати 3800 грн», - пише у соціальній мережі активістка Рима Бараненко.

Варто зазначити, що до подібного збору коштів активісти вдавалися й раніше. Тоді у Херсонській міськраді вони збирали 1200 грн, аби подати до суду для скасування тарифу 6 грн на перевезення у маршрутках. 

Ми вирішили поцікавитися чи зареєстрували активісти даний судовий позов та взяли коментар у громадського активіста Олександра Тарасова, який й мав написати заяву до суду.

«Я зареєстрував судовий позов сьогодні зранку й тепер ми чекаємо рішення щодо забезпечення позову», - говорить Тарасов.

Також він додав, що підставою для подання в суд стала економічна необґрунтованість тарифу та те, що рішення виконкому приймалося з порушенням принципу публічності. Найголовнішою підставою став той факт, що підрахунок пасажиропотоку відбувався непрозоро та без залучення громадськості.

Тэги:

Азербайджанські театрали продемонстрували херсонцям історію дружби та любові до батьківщини

Во вторник в Херсоне состоится заседание исполкома горсовета

Галина Сафроненко – легенда херсонской медицины

В Херсоне обрыв троллейбусной линии: движение затруднено

Київські актори у Херсоні розкрили глядачам проблему конфлікту двох поколінь