Врожай податків від аграріїв Херсонщини перевищує 48 мільйонів гривень

Автор: Мирослава КОШКИНА13 Мар. 2019 18:15
Врожай податків від аграріїв Херсонщини перевищує 48 мільйонів гривень

За два місяці 2019 року місцеві бюджети Херсонщини отримали від платників четвертої групи спрощеної системи оподаткування 48,5 млн грн єдиного податку, це на 14,9 відсотків більше, ніж торік. Додатково місцева казна отримала 6,3 млн. гривень.

Як повідомила пресс-служба облуправління ДФС, лідерами зі сплати єдиного податку четвертої групи є аграрії, що здійснюють діяльність у Каховському та Бериславському районах, із результатом 8,1 та 5,5 млн грн відповідно. Трішки менше надійшло від сільгоспвиробників Чаплинського та Новотроїцького районів – відповідно 3,9 та 3,7 млн грн.

Єдиний податок з сільгоспвиробників у 2019 році стовідсотково зараховується до загального фонду місцевих бюджетів, тобто до скарбниць громад, де безпосередньо працюють та використовують землю сільгосптоваровиробники.

Нагадаємо: до четвертої групи платників єдиного податку належать аграрії - сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75%. Податкові зобов’язання розраховуються у відсотках від бази оподаткування – нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь та для земель водного фонду – нормативної грошової оцінки ріллі по області.

Тэги:

Херсонская ТЭЦ – в 20-ке самых неэффективных

На що комунальне підприємство Нової Каховки витратить додаткове фінансування

Миллионные долги по ЕСВ: не все херсонские предприниматели хотят платить

Такси вне закона: херсонские фискалы опять взялись за нелегальных перевозчиков

Херсонским цветоводам-нелегалам не удалось избежать наказания