Врятуймо життя разом: дитяча лікарня Херсона отримала нове обладнання

Автор: Дарья Мельник19 Июня 2019 15:33
Врятуймо життя разом: дитяча лікарня Херсона отримала нове обладнання

Медичні установи Херсона продовжують отримувати нове обладнання, яке дозволяє не лише виявляти страшні діагнози на ранніх стадіях, а й рятувати життя. Так, черговим щасливчиком стала Херсонська обласна клінічна лікарня.

Відтепер у медзакладі з`явилися фотометричний аналізатор гіпербілірубінемії, двоканальний шприцевий дозатор, шприцевий насос та 2 портативні монітори пацієнта. Це дозволить збільшити можливості лікарні, яка щороку приймає на госпіталізацію 16-17 тисяч хворих дітей. 

Вартість вищевказаних апаратів становить 139 тисяч гривень. Усі гроші були зібрані в рамках соціального проекту, направленого на допомогу передчасно народженим малюкам України під назвою «Orange Days».

Як зазначила головна лікарка Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні Інна Холодняк: «Передчасні пологи – це дуже складний період для молодих мам, яким потрібні підтримка, турбота та впевненість у тому, що їхня дитина отримує все необхідне для швидкого розвитку. Нове медичне обладнання, яке ми сьогодні отримали, важливе не тільки для лікарів, які розуміють його переваги, а й для мам, які зможуть менше хвилюватись та більше уваги приділити собі та своїм малюкам».

Тэги:

У Херсоні в ДТП потрапив мікроавтобус (фото)

У Херсоні продовжують закупляти обладнання для міських шкіл

В «день тиші» у Херсоні залишилася скрита агітація