Автор: Аркадій Ліснічук28 Апр. 2019 14:05

Вулиця Гандзюк: судовий позов із Верховного суду відправили знову до Херсона

Вулиця Гандзюк: судовий позов із Верховного суду відправили знову до Херсона
Фото: ілюстраційне

Нагадаємо, раніше сайт «Гривна» повідомляв, що рішенням Херсонського окружного адміністративного суду справу про незаконне перейменування вулиці Лютеранської на імені Катерини Гандзюк було відправлено на розгляд до Верховного суду України.

Так, колегія Верховного суду вже винесла рішення по даній справі. Про це у соціальній мережі повідомляє депутат Херсонської міськради Віталій Богданов.

У судовій ухвалі йдеться, що рішенням Верховного суду України дану справу було повернуто до Херсона. Тепер позовом, щодо перейменування вулиці, знову буде займатися Херсонський окружний адмінсуд.

Зазначимо, що 22 лютого на пленарному засіданні сесії Херсонської міськради депутати проголосували за перейменування вулиці Лютеранській на вулицю Катерини Гандзюк. Таке рішення обранців викликало масу обурень у херсонців. В той же час ряд активістів та депутатів заявили, що дане рішення було прийнято із порушенням Законодавства України й регламенту сесії Херсонської міської ради. Тому за даним фактом було порушено кримінальне провадження.

Тэги:

Херсонські парки та сквери обіцяють оновити до Дня міста. Чи встигнуть?

Херсонская власть хочет возродить «Лилею», но пока не знает как...

Чиновники уступили херсонцам: за ремонт лифтов жильцы домов заплатят меньше

113+400: в Херсоне лифтовой кризис

Наполнится ли снова чаша Лебединого озера?