Як 57 херсонців стали мільйонерами

Автор: Иван Подлесный17 Май 2019 08:16
Як 57 херсонців стали мільйонерами

Протягом чотирьох місяців 2019 року 57 херсонців задекларували понад один мільйон гривень своїх минулорічних статків. Їх стало більше на 7 осіб порівняно з минулорічним періодом. Платники-мільйонери задекларували доходи на загальну суму 442,3 млн гривень. Про це повідомили у облуправлінні ДФС.

Двоє з них торік збагатилися на 34 та 31 млн грн процентами від депозиту на банківському рахунку, на «третьому місці» херсонець із здобутком - 12 млн грн від інвестиційних доходів. Шестеро мешканців нашої області задекларували заробітну плату понад один мільйон гривень, троє громадян стали мільйонерами під час надання в оренду нерухомого майна, два декларанта вказали мільйонні статки від іноземних доходів.

Серед лідерів «мільйонерного» марафону мешканці м. Херсона - 36 осіб, м. Каховка - 7 осіб, м. Нова Каховка - 6 осіб. Є мільйонери і в районах нашої області: по 2 декларанта у Скадовському та Олешківському районах. Також по одному заможному платнику обліковуються в Голопристанському, В.Олександрівському, Нижньосірогозькому та Чаплинському районах.

 

Тэги:

Допомогти може кожен: на Херсонщині стартує акція "Милосердя"

В Херсоне пылает мясной магазин (Обновлено)

Советника главы Херсонской ОГА проверит СБУ