Як херсонці зустріли військовополонених моряків (фоторепортаж)

Автор: Антон Костюк19 Сентября 2019 16:25
Як херсонці зустріли військовополонених моряків (фоторепортаж)
Фото: автора

Сьогодні для Херсона урочиста дата, оскільки саме цього дня на рідну землю повернулося троє військовополонених українських моряки, які родом із Херсонської області: Михайло Власюк, Віктор Беспальченко та Сергій Чуліба. Зустрічали наших хлопців на центральній площі міста – площі Свободи.

Коли українські моряки вийшли з автобуса, який привіз їх до місця зустрічі, херсонці зустріли їх гучними оплесками. Також прийти зустріти звільнених із полону військовослужбовців прийшли їхні родини. Більшість із них просто не могли стримати сліз, адже вони вперше за понад дев’ять місяців розлуки змогли побачити своїх рідних.

Звільнений із полону український військовослужбовець Сергій Чуліба подякував всім, хто підтримував їх й допоміг повернутися із полону. Він зачитав присутнім лист, який був написаний всіма трьома моряками.

Нагадаємо, що 25 листопада минулого року прикордонні кораблі РФ і ФСБ захопили у Керченській протоці три українських судна - «Яни Капу», «Нікополь» і «Бердянськ». В наслідок акту агресії зі сторони російських військовослужбовців 6 моряків були поранені. Всього у полоні перебувало 23 українських військовослужбовців.

Повернутися в Україну військовополоненим морякам вдалося лише 7-го вересня. Тоді пройшов обмін полоненими з країною-агресором у форматі «35 на 35».

Тэги:

Какой карантин?! Где карантин?!Для кого карантин?!

Пенсионеров собирают в толпы без возможности сходить в туалет

Україна пом’якшує карантин: які обмеження відсьогодні знято, правила та умови

Новый выпуск газеты «Гривна» №20 от 13 мая 2020