Як Херсонська міськрада бореться із небезпечними відходами

Автор: Аркадій Ліснічук07 Февр. 2019 18:36
Як Херсонська міськрада бореться із небезпечними відходами
Фото: Дмитро Кулаков

Проблема утилізації та вивезення небезпечних відходів у місті Херсон не вирішена й по сьогоднішній день. Річ у тім, що у місті відсутнє підприємство, яке б здійснювало зберігання та утилізацію ламп, батарейок, термометрів та іншого небезпечного сміття. Тож добропорядним херсонцям залишається зберігати це все у своїх домівках до кращих часів.

У минулому році Херсонською міською радою була розроблена цільова програма «Екологія», яка мала покращити екологічну ситуацію у місті. У програмі прописано, що будуть проводитися заходи із збереження зелених насаджень, водних ресурсів та повітря. На виконання даної програми з міського бюджету було заплановано виділити 1,3 млн грн. Натомість, за минулий рік дана програма отримала лише 374 тис. грн. Також планувалося виділення 1,2 мл грн із фонду охорони навколишнього середовища, а було виділено тільки 271 тис. грн.

Один із пунктів програми – демеркуризація та вивезення небезпечних відходів. На реалізацію даного пункту було виділено близько 50 тис. грн. За 2018 рік було проведено демеркуризацію 73 ламп, 153 термометрів та вивезено 12 кілограмів забрудненого ґрунту.

Також у рамках програми було вивезено 7961 люмінесцентну лампу із територій комунальних підприємств міста. Це обійшлося у 53 тис. грн.

Варто зазначити, що Херсонщина потрапила до переліку найзабрудненіших областей України. Попри те, що область не славиться як промисловий регіон, величезної шкоди наносить агрономія.

Тэги:

В Херсоне установят кулинарный рекорд

«MotivatiON»: у Херсоні відбудеться молодіжний захід

Херсонський виконком виділив кошти на ремонт дитячих майданчиків

Нацагентство із запобігання корупції перевірить двох херсонських депутатів