Автор: Дарья Мельник15 Апр. 2019 08:15

Як на Херсонщині вирішують питання стосовно безпритульних тварин

Як на Херсонщині вирішують питання стосовно безпритульних тварин
фото ілюстраційне

Неодноразово сайт «Гривна» повідомляв про те, що безпритульні собаки продовжують атакувати регіони Херсонщини. За останні декілька тижнів випадків нападу стає дедалі більше, і серед жертв є діти. Батьки занепокоєні даною ситуацією, а тому масово звертаються до міських рад, волонтерів та притулків, аби вирішити проблему.

Так, днями новокаховські активісти зібралися біля школи №10 та відловлювали собак для стерилізації. Далі тварини залишаються у притулку або знаходять свого нового господаря для піклування.

Акція протесту відбулася й у Херсоні. Біля Херсонської міської ради зібралися волонтери та активісти, які виступили проти притулку від комунального підприємства «Гарантія». За словами херсонців, тварини змушені виживати у неналежних умовах, а виділені кошти з міського бюджету розчиняються у повітрі.

Не залишилися осторонь і мешканці курортного міста Скадовськ. Вони вимагали вирішити це питання, адже незабаром розпочнеться туристичний сезон, кількість дітей значно збільшиться і жертв також.

«Ми поспілкувалися з секретарем Скадовської міської ради. Підсумком нашої розмови стало рішення прийняте на сьогоднішній сесії міськради зібрати за "круглим столом" всіх, хто відноситься до проблеми з безпритульними собаками. Це і ветеринарна служба, і зоозахисники, і представники нашої місцевої влади, а також люди які постраждали або були піддані нападу тварин. Плануємо зібратися на 24-25 квітня, час оголосимо найближчим часом. Всім, кому не байдужа доля міста і тварин, а також тих, хто готовий запропонувати реальне і законне рішення просимо взяти активну участь в процесі»,- зазначив мешканець Андрій Павлюк.

Тэги:

Новый выпуск газеты «Гривна» № 37 от 15 сентября 2021

Новый выпуск газеты «Гривна» № 36 от 8 сентября 2021

Новый выпуск газеты «Гривна» № 35 от 1 сентября 2021

Новый выпуск газеты «Гривна» № 34 от 25 августа 2021

Новый выпуск газеты «Гривна» № 33 от 18 августа 2021