До опалювального сезону залишилися лічені дні. У цей час херсонцям не варто забувати про правила пожежної безпеки, адже саме на осінньо-зимовий період припадає найбільша кількість пожеж у житлових будинках. Журналісти сайту «Гривна» звернулися до державної служби з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, аби дізнатися поради, що можуть зберегти життя мешканців області в опалювальний період.

«Служба порятунку «101» звертає увагу, що особливо в осінньо-зимовий період важливо дотримуватись правил пожежної безпеки. У цей час у приватному секторі люди починають грітися за допомогою електроприладів та пічок. Найчастіше ці прилади несправні або неперевірені», - зазначають рятувальники.

Особливо уважно до питання власної безпеки необхідно підійти тим, хто самостійно опалює свій будинок піччю або електроопалювальними приладами. Поради, які нам надали у прес-службі ГУ ДСНС, ми проілюстрували нижче.

Також при увімкнених електрообігрівачах не варто залишати без нагляду дітей, оскільки це може бути небезпечним для їхнього здоров’я.

Проте, важливо розуміти, що найкращий спосіб боротися із пожежами – уникнути факторів їх виникнення. У разі ж виникнення пожежі потрібно не зволікати й звернутися за допомогою до вогнеборців за номером екстреної служби «101».

Тэги:

Не паліть, а компостуйте: що херсонцям робити з опалим листям

Перевіряти не потрібно довіряти: де розділовий знак поставлять херсонці

“Сделай все с душой и блюдо получится вкусным”, - херсонский мастер суши делится секретами успеха