Автор: Дарья Мельник25 Октября 2020 11:51

Як оформити субсидію: українцям назвали три способи

Як оформити субсидію: українцям назвали три способи

Як отримати субсидію на сплату житлово-комунальних послуг, які документи треба подати і скільки чекати на їх розгляд, розповів в ефірі телеканалу “Україна 24” заступник директора департаменту соціальної політики Київської міськдержадміністрації Максим Бученко.

За його словами, на тлі пандемії коронавірусу в центрах соціального захисту населення працює виключно прийом громадян за попереднім записом. Водночас, перед кожним районним управлінням є скриньки, в яких можна залишити заяви, скарги, побажання. Заяви і документи виймаються зі скриньки кожні 2-3 години.

Чиновник нагадав, що подати заяву на субсидію можна трьома шляхами – онлайн, поштою або особисто.

Але особисто зараз не дуже виходить. Залишається пошта і електронний варіант. Є сайт Мінсоцполітики, на ньому є подача документів на субсидії. Треба тільки заяву і декларацію. Субсидія призначається з місяця подачі. Є виключення – початок опалювального періоду, коли субсидія призначається двома місяцями назад, тобто, з початку опалювального періоду. Заяву можуть подати в листопаді, але розглядати її будуть з 15 жовтня, як це передбачено постановою Кабінету міністрів”, – розповів він.

Бученко уточнив, що терміни розгляду заяви – 10 днів з моменту отримання всієї необхідної інформації органами соціального захисту.

Також чиновник розповів, що у випадку неправомірного нарахування субсидій людей змусять повернути нараховану суму.

За матеріалами Сьогодні

Тэги:

Рейдеры охотятся на... землю

Локдаун нашему бизнесу...

Опять подорожал газ...

Общественный бюджет 2020: первые итоги

В Украине доллар пошел вверх: курс в обменниках