Як у Херсоні боряться із стихійно торгівлею

Автор: Аркадій Ліснічук19 Февр. 2019 15:55
Як у Херсоні боряться із стихійно торгівлею
Фото: Дмитро Кулаков

Стихійна торгівля – розповсюджене явище для Херсона. У місцях масових скупчень людей вуличні торгівці пропонують херсонцям товари на будь-який смак. Натомість, якість цих продуктів викликає запитання, оскільки їх продають без відповідних ліцензій та дозвільної документації.

Патрульна поліція разом із працівниками споживчого ринку кожного дня проводять рейди із метою виявлення незаконної торгівлі, яка здійснюється на території Херсона. Сьогодні на постійній депутатській комісії Херсонської міськради із питань промисловості озвучили скільки ж за минулий тиждень було складено адміністративних протоколів за даними фактами.

«За минулий тиждень було складено 6 адміністративних протоколів за даним фактом. Наші працівники під час рейдів охопили майже все місто», - говорить начальниця управління споживчого ринку міськради Віра Кружнова.

Також до даної роботи долучилися й патрульні поліцейські, які 7 адміністративних протоколів за фактом стихійної торгівлі. Працівниками інспекції з благоустрою було складено 8 адміністративних матеріалів.

Тэги:

В Херсоне пылает мясной магазин (Обновлено)

Херсонка Єлизавета Мерешко здобула золото на Чемпіонаті світу

Херсонщину посетили 4 миллиона туристов

Советника главы Херсонской ОГА проверит СБУ