У лютому цього року поліцейські, які працюють у Херсонській області, отримали перші радари TruCam. Їх використовують для того, щоб стражі порядку мали змогу ефективніше виявляти порушників швидкісного режиму на дорогах Херсонщини. Тоді поява нової техніки у патрульних викликала широке обговорення серед водіїв, які були незадоволені тим, що їм загрожує більше штрафів.

Дійшло до того, що люди почала об’єднуватися у соціальних мережах, щоб попереджати одне одного про наявність поліцейських із радаром на певній ділянці дороги.

Натомість, патрульні, які тримають у руках радар TruCam, виявилися не такими вже й страшними. Про свій досвід отримання штрафу за перевищення швидкості, який був зафіксований радаром, журналістам нашого видання розповів водій Сергій.

«Мене зупинили двоє патрульних. Один в руках тримав TruCam, а інший був із планшетом. Вони зі мною привіталися й одразу повідомили про причину зупинку. Один із поліцейських показав радар, де була зафіксовано інформація, що мій автомобіль перевищив швидкість на 29 км/год. Потім вони зачитали мої права. Після цього патрульний із планшетом заніс до бази даних інформацію із техпаспорта автомобіля та моїх водійських прав», - говорить Сергій.

Зупинили патрульні водії на Миколаївському шосе. Причиною для цього стало перевищення швидкості на 29 км/год (Згідно із ПДР, у межах населених пунктів дозволена швидкість руху транспортних засобів – 50 км/год, а TruCam зафіксував, що швидкість автомобіля досягла відмітки в 79 км/год). За порушення правил дорожнього руху на водія було накладено адміністративний штраф у розмірі 255 грн.

Так виглядає постанова про адмінпорушення, та квитанція про сплату штрафу
Так виглядає постанова про адмінпорушення, та квитанція про сплату штрафу

Самі патрульні поліцейські на прохання водія Сергія продемонстрували йому всі необхідні ліцензії та сертифікати, які має радар TruCam. Після того, як штраф був виписаний й водій отримав папірець на руки, йому запропонували сплатити його на місці за допомогою платіжного термінала. Зазначимо, що оплата здійснюється у безготівковій формі.

«Варто зазначити, що поліцейські не пропонували мені «домовитися», а одразу повідомили, що протокол про адмінпорушення вони склали й штраф виписали. Було зручним те, що вони запропонували сплатити його одразу на місці. Я оплатив його за допомогою банківської карти», - зазначив Сергій.

Згідно із КУпАП, штраф за порушення ПДР необхідно сплатити протягом 15 днів. У випадку несплати порушнику почнуть приходити повідомлення й розпочнеться етап примусової сплати штрафу. Також його сума зросте у два рази.

Тэги:

«Дарите женщинам цветы». Тепличное хозяйство Максимовой подготовит лучший букет

Куди херсонцям скаржитися на неякісні лікарські засоби

У Херсонській області три райони можуть залишитися без поліції

Херсон може отримати 5 млн євро кредиту від НЕФКО на нове освітлення та тепло у лікарні

Фильмы, концерты, ужины или спектакли: варианты празднования Дня влюбленных для херсонцев