Яку суму отримають актори Херсонського театра ім.Куліша за святковий виступ

Автор: Дарья Мельник22 Августа 2019 11:10
Яку суму отримають актори Херсонського театра ім.Куліша за святковий виступ
фото ілюстраційне

Як раніше повідомляв сайт «Гривна», у Таврійську, що на Каховщині, готуються до святкування до Дня міста.

Цього року на мешканців та гостей міста очікує справжнє свято. Творчі колективи Будинку культури вже з 16:00 співатимуть і танцюватимуть на головній площі міста.  20:00 до 22:00 перед мешканцями та гостями міста Таврійськ виступатимуть артисти Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Куліша. А вже о 22:00 молодь запрошують на танцювальний захід – дискотеку.

Кульмінацією свята стануть два феєрверки – після концерту та основний – на честь Дня народження міста, який буде запущений з даху п’ятої школи. Відомо, що впродовж дня для дітей будуть працювати надувні батути, а для дорослих – заклади виїзної торгівлі.

За даними сайту публічних закупівель «Prozorro», на організацію та проведення святкового заходу витратять 150 тисяч гривень з міського бюджету.

Відомо, що надаватиме послуги товариство з обмеженою відповідальністю «Фестивальний центр».  За інформацією порталу відкритих даних «Clarity Project», засновником ТОВ виступає директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Куліша Олександр Книга. Сьогодні «Фестивальним центром» керує Олексій Могилевський, який є директором оргкомітету Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії».

Тэги:

«Тачанку» оставят. Но её части декоммунизируют

Фильмы, концерты, ужины или спектакли: варианты празднования Дня влюбленных для херсонцев

Арт-фестиваль, бизнес-урок и концерт: где херсонцам провести выходные

“Вони не могли потрапити на аукціон”: Херсонська міськрада не буде продавати бібліотеки

Оптимізація або закриття: що буде далі з херсонськими бібліотеками