Маєте бажання витратити свої гроші на добрі справи? Проте, не знаєте, яку благодійну організацію обрати, аби кошти дійсно пішли за призначенням, а не до кишені шахраїв. У такому випадку вам допоможе карта благодійності України. До неї потрапляють лише ті благодійники, які пройшли перевірку від міжнародної організації. Зовсім нещодавно карта оновилась. Давайте разом подивимось, які херсонські благодійні організації потрапили до неї.

Так, цього року на карті було опубліковано всього дві благодійні організації із Херсона: «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та «Фонд громади міста Херсон «Захист». Згідно з інформацією, яку надали організації, перша у минулому році витратила 786 тис. грн, а друга – понад 2,2 млн грн.

За словами голови БО «Фонд громади міста Херсон «Захист» Лариси Польської, в Україні створено 17 тис. благодійних організацій, а лише 120 подають свої звітні документи на перевірку.

«Тільки після того, як перевірили, що фонд «чистий» та він працює у законодавчому полі, він буде опублікований на українській карті благодійності», - підкреслює Польська.

Тэги:

Херсонские университеты получат 197 млн грн из бюджета

Мероприятия в Херсоне 26-31 января

З наступного тижня у херсонських маршрутках можна буде розрахуватися за допомогою QR-коду

Як відстояти власні права споживачам онлайн-магазинів

Рано радіти: Херсон знову залишається без бюджету на 2020 рік