Юні пожежники Херсона перемогли на обласних змаганнях

Автор: Дарья Мельник08 Сентября 2019 17:25
Юні пожежники Херсона перемогли на обласних змаганнях

Вчора на базі оздоровчого комплексу «Червоні вітрила. Парус» у смт Лазурне завершився двадцять п`ятий обласний фестиваль Дружин юних пожежних. У заході взяли участь одинадцять команд із загальноосвітніх закладів області, які стали переможцями міських та районних етапів фестивалю.

В основний конкурсний день, 6 вересня, учасники представили домашнє завдання на тему: «Кращий пожежний – це ти обережний». Хлопці та дівчата показали гарні знання з безпеки життєдіяльності, були яскравими та гармонійними у свої виступах. І глядачі активно їх підтримували, а особливо польські пожежні, які якраз у рамках міжнародної співпраці прибули до херсонських колег, і стали почесними гостями фестивалю.

У результаті за оцінюванням журі, переможцем 25-го Обласного фестивалю Дружин юних пожежних стала команда школи № 57 м. Херсона, на 2-му місці дюпівці м. Берислава, на 3-му школярі з м. Гола Пристань.  

Також шість команд стали кращими в номінаціях: «Актуальність теми»  «Змістовність», «Виконавська майстерність», «Художній рівень постановки», «Оригінальність сценарію», «Взаємозв’язок з аудиторією».

Наостанок усі діти отримали подарунки від спонсорів.

Тэги:

Как херсонцы «шутят» с коронавирусом

Новый выпуск газеты «Гривна» №12 от 18 марта 2020

Бесплатный спутниковый интернет: как мошенники обманывают наивных украинцев

Коли в Україні вимкнуть опалення

Вторичное производство в Украине: свой мусор не нужен, купим чужой