Юних херсонців закликають долучитися до літературного конкурсу

Автор: Дарья Мельник08 Февр. 2019 07:45
Юних херсонців закликають долучитися до літературного конкурсу
фото ілюстраційне

Управління культури Херсонської міської ради та Херсонська централізована бібліотечна система продовжують добру традицію проводити раз на два роки міський конкурс літературної майстерності імені Миколи Братана. Цього року до участі в конкурсі запрошуються автори віком від 14 років, що проживають на території Херсона.

Відомо, що конкурс відбувається у номінаціях «Поезія» та «Проза». В обох номінаціях відбиратимуть переможців за трьома віковими категоріями, а саме: учнівська молодь (14–17 років), студентська молодь (18–23 роки) та дорослі автори (від 23 років).

У номінацію «Проза» приймаються твори, які написані у формі художньої прози, та мають містити не більше 200 000 друкованих знаків з пробілами. У разі, якщо конкурсний твір перевищує норми, то автор надає для участі у конкурсі фрагмент (главу, частину, уривок).
Що стосується «Поезії», на конкурс подається не менше ніж 5 віршованих творів. Загальний обсяг авторських поезій не повинен перевищувати 50 000 друкованих знаків з пробілами.

Твори, які подаються на конкурс, обов'язково мають бути написані українською або російською мовами. Тематика творів не обмежена, але їхній вміст не повинен порушувати чинне законодавство України.

Роботи приймаються з 1 листопада 2018 до 1 березня 2019 року (включно) працівниками Центральної бібліотеки ім. Лесі Українки. Електронний документ має бути підписаний прізвищем автора (псевдо) та жанром, наприклад: “Іваненко. Проза”.

Урочисте нагородження переможців відбудеться у вересні-жовтні 2019 року.

Тэги:

В Херсоне установят кулинарный рекорд

«MotivatiON»: у Херсоні відбудеться молодіжний захід

Херсонський виконком виділив кошти на ремонт дитячих майданчиків

Нацагентство із запобігання корупції перевірить двох херсонських депутатів