З якими проблемами зіштовхнулися виборчі дільниці Херсона напередодні події

Автор: Дарья Мельник14 Апр. 2019 14:05
З якими проблемами зіштовхнулися виборчі дільниці Херсона напередодні події
фото ілюстраційне

21 квітня в Україні пройде другий тур президентських виборів. Саме у цей день українці оберуть Гаранта, який п'ять наступних років керуватиме державою та вирішуватиме усі справи.

Попри те, що до відповідальної події залишився тиждень, у Херсоні ще не всі дільниці сформували свій склад, тим самим поставивши виборчий процес під загрозу. У першу чергу це стосується ОВК 182 та 183.

«Голосуванням людина висловлює свої політичні уподобання та довіру. Сьогодні є певна загроза зриву виборчого процесу, якщо дільничні комісії не зможуть працювати через нестачу членів комісії. Окружна виборча комісія 182 округу закликає небайдужих та свідомих херсонців, попри прихильність до будь-якого кандидата, взяти участь у роботі дільничних комісій і забезпечити чесні та прозорі вибори»,- розповіла член ОВК Наталя Шатілова-Погасій.

Так, сьогодні усі бажаючі можуть стати членами ДВК, звернувшись до ОВК 182 (просп. Ушакова, 47) або ОВК 183 (вул. Суворова, 29). При собі потрібно мати паспорт та довідку про наявність ідентифікаційного номера.

Варто прочитати: Вибори-2019: як проходило голосування на Херсонщині

Тэги:

Фальсифікація документів генералом СБУ: ДБР не буде розслідувати позов адвоката голови Херсонської облради

Названо имя нового главы Херсонской ОГА

Днями у Херсонській ОДА з`явиться новий очільник?

Нові обличчя у політиці: успішний бізнесмен йде на вибори від «Слуги народу»