За 2018 рік на Херсонщині відкрили 304 кримінальні справи по незаконному поводженню зі зброєю

Автор: Виталий Яшков07 Янв. 2019 08:00
За 2018 рік на Херсонщині відкрили 304 кримінальні справи по незаконному поводженню зі зброєю

За даними Управління карного розшуку обласного главку поліції, в рамках відкритих кримінальних проваджень у минулому році з незаконного обігу поліцейські вилучили 8 гранатометів РПГ, автоматичну та саморобну зброю, 26 обрізів мисливських рушниць, понад 70 пістолетів, понад 14 тисяч набоїв, 178 гранат, понад 14 кг вибухівки та 37 інших боєприпасів.

Як повідомив відділ комунікації поліції Херсонської області, правоохоронці продовжують виявляти канали надходження зброї, бойових припасів та вибухових речовин до громадян, затримувати осіб, які збувають або незаконно зберігають зброю.

Зокрема, в перші кілька діб цього року поліцейські виявили низку фактів, пов’язаних з нелегальним обігом зброї. У жителя Високопільського району вилучено 32 патрони до пістолету, які чоловік знайшов у лісосмузі під час збирання хмизу.

У всіх випадках зброя та боєприпаси направлені на дослідження і відкриті кримінальні провадження.

Працівники поліції вкотре наголошують, що незаконне зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів та вибухових речовин є злочином і  відповідно до ст.263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

Також нагадаємо, що громадяни, які добровільно здали вказані предмети, що зберігалися у них незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Тэги:

У Херсонській області три райони можуть залишитися без поліції

Чи підтримають депутати “Безпечну Херсонщину”?

Драка за парковку: в Херсоне начался передел незаконного бизнеса?

В Голой Пристани полицейский требовал «откат» за возврат украденных денег

Жители Херсонщины массово сдают в полицию оружие