За продаж дітям алкоголю і сигарет бізнесменам скасували 10 ліцензій

Автор: Иван Подлесный22 Октября 2019 08:53
За продаж дітям алкоголю і сигарет бізнесменам скасували 10 ліцензій

За 9 місяців 2019 року фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі позбавили 10 підприємців області ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

Факти реалізації підакцизних товарів особам, які не досягли 18 років, були встановлені у м. Херсоні, м. Нова Каховка та Горностаївському районі. У підприємців - порушників скасували 4 ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 6 ліцензій на продаж у роздріб  тютюнових виробів. До правопорушників застосовано фінансові санкції у сумі по 6800 гривень кожному. За результатами проведених перевірок бізнесмени сплатили до бюджету 176 тис. грн штрафних санкцій.

Як зазначають у податковому відомстві, окрім продажу спиртного та тютюну неповнолітнім, найбільш поширеними залишаються випадки реалізації алкогольних напоїв за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні ціни та безліцензійна торгівля підакцизними товарами.

 

Тэги:

Херсонские университеты получат 197 млн грн из бюджета

Как изменятся зарплаты украинцев согласно новому Закону о труде

Херсонська ОДА на розвиток рибного господарства витратить близько 15 млн грн

Нові 200 гривень: коли українці отримають банкноту

НБУ випустив пам'ятну монету «Рік Пацюка»: як заробляти на колекційних грошах