За торгівлю «шкідливими звичками» бюджет Херсонщини отримав 148 мільйонів гривень

Автор: Виталий Яшков05 Декабря 2018 20:03
За торгівлю «шкідливими звичками» бюджет Херсонщини отримав  148 мільйонів гривень

За 10 місяців 2018 року за рахунок торгівлі підакцизними товарами місцевий бюджет Херсонської області поповнився на 148,3 млн гривень. Про це повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Про це повідомляє прес-служба відомства. 

Від зазначеної суми акцизний податок з роздрібного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів складає 86% або 128,2 млн гривень. Решта коштів, 20,1 млн грн – це плата за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі такими товарами.

Наразі в Херсонській області діяльність у сфері роздрібної торгівлі підакцизними товарами здійснюють 2615 суб’єктів господарювання. Для роздрібного продажу алкогольних напоїв вони придбали 3662 ліцензії, а тютюнових виробів – 2501.

Оптовий ринок області складають 10 представників бізнес середовища, які отримали 10 ліцензій на право оптової торгівлі алкогольними напоями та 5 – сидром і перрі.

 

Тэги:

Туристичну Херсонщину презентують іноземним інвесторам

Депутати Херсонської облради перенесли розгляд питання звільнення директора будинку-інтернату

ДТП в центре Херсона. Образовалась пробка (фото)