За торгівлю «шкідливими звичками» бюджет Херсонщини отримав 148 мільйонів гривень

Автор: grivna.ks.ua05 Декабря 2018 20:03

За 10 місяців 2018 року за рахунок торгівлі підакцизними товарами місцевий бюджет Херсонської області поповнився на 148,3 млн гривень. Про це повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Про це повідомляє прес-служба відомства. 

Від зазначеної суми акцизний податок з роздрібного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів складає 86% або 128,2 млн гривень. Решта коштів, 20,1 млн грн – це плата за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі такими товарами.

Наразі в Херсонській області діяльність у сфері роздрібної торгівлі підакцизними товарами здійснюють 2615 суб’єктів господарювання. Для роздрібного продажу алкогольних напоїв вони придбали 3662 ліцензії, а тютюнових виробів – 2501.

Оптовий ринок області складають 10 представників бізнес середовища, які отримали 10 ліцензій на право оптової торгівлі алкогольними напоями та 5 – сидром і перрі.

 

Тэги:

Мероприятия в Херсоне на 17-21 декабря

На бериславському «Старті» знайшли ринкових «нелегалів»

В Херсоне из-за собственной неосторожности чуть не погиб пенсионер

Херсонского координатора проекта iGov назначили на новую должность

В Херсоне появилась мини-резиденция Деда Мороза