Замість багаторічних дерев – реклама: коли у Херсоні демонтують скандальний борд

Автор: Аркадій Ліснічук13 Августа 2019 14:15
Замість багаторічних дерев – реклама: коли у Херсоні демонтують скандальний борд
Фото: автора

У листопаді минулого року невідомі особи спиляли 6 багаторічних дерев, аби на їх місце встановити рекламний борд. Ця ситуація викликала чимало обурення серед херсонців, оскільки мало того, що вже майже все місто захаращено рекламою, так й для її встановлення почали спилювати зелені насадження.

Тоді ж херсонці згрупувалися у соціальній мережі, щоб разом висадити на місці спиляних дерев 12 молодих саджанців.

Дане питання дійшло й до херсонських чиновників. У січні цього року члени виконкому Херсонської міської ради проголосували за демонтаж рекламних конструкцій, які були самовільно встановленні у місті. До цього списку потрапив й славнозвісний рекламний борд на вулиці Гімназичній.

Із моменту прийняття даного рішення пройшло вже понад півроку, а рекламна конструкція, як стояла так й продовжує стояти у місті. Для того, щоб з’ясувати, чому даний борд не демонтують, ми вирішили направити інформаційний запит із відповідними запитаннями до управління естетики та зовнішньої реклами Херсонської міськради.

В свою чергу в управлінні нам повідомили, що вони направили припис із вимогою демонтувати рекламну конструкцію до її власника – ФОП Цилінко. Натомість, як ми бачимо, це далеко не самий дієвий метод боротьби із незаконним встановленням рекламних конструкцій, оскільки даний борд вже стоїть у місті із листопада минулого року.

Також в управлінні естетики додали, що вони будуть вживати заходи із примусового демонтажу рекламної конструкції тільки у другому півріччі цього року, й то за умови, якщо надійде фінансування із міського бюджету.

Варто зазначити, що 10 місяців, які стоїть рекламна конструкція, її власник не сплатив ані копійки до міського бюджету.

Тэги:

«ЗНАКОМЬТЕСЬ: ИГОРЬ КОЛЫХАЕВ – БУДУЩИЙ МЭР ХЕРСОНА!»

Вместо реальной работы на благо Херсона – склока между чиновниками

В Херсон приезжал Президент Зе. Объявлен траур по свободе слова

Новый выпуск газеты «Гривна» №26 от 24 июня 2020

ДЛЯ ЧОГО СКОРОЧУЮТЬ КІЛЬКІСТЬ РАЙОНІВ