Землі Херсонщини «принесли» 490 мільйонів гривень місцевим громадам

Автор: Аркадій Ліснічук12 Октября 2019 08:00
Землі Херсонщини «принесли» 490 мільйонів гривень місцевим громадам
Фото: ілюстраційне

За 9 місяців 2019 року землевласники та землекористувачі Херсонської області перерахували 490 млн грн плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності. Це на 74,5 млн грн або на 18 % більше від попереднього року. Про це повідомили спеціалісти управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Левову частину доходів громад Херсонщини - 297 млн грн, або 60 % загальних надходжень за використання земельних ділянок сплатили юридичні особи. Це на 43,4 млн грн більше ніж торік. Ще 193 млн грн плати за землю перерахували місцевим громадам фізичні особи - підприємці нашої області.

Активно скарбниці місцевих громад наповнювали підприємства та громадяни на території обслуговування Херсонського управління - 212 млн грн, та Новокаховського управління - 179 млн гривень. Разом вони перерахували 80 % плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Спільна системна робота спеціалістів податкової служби області та представників органів місцевого самоврядування, у форматі проведення операції «Урожай», дозволяє дієво впорядкувати земельні відносини, суттєво скоротити факти використання необлікованих земельних ділянок та сформувати у землевласників - платників податків справжню повагу до таврійської землі.

Тэги:

Новый выпуск газеты «Гривна» №27 от 1 июля 2020

Новый курс доллара, тарифы на газ и выплаты: что ждет украинцев в июле

Штрафы и запрет выезжать за границу: какие сюрпризы ждут должников за коммуналку