Жителі Херсонщини отримують паспорти за допомогою iGov

Автор: Иван Подлесный19 Октября 2019 17:43
Жителі Херсонщини отримують паспорти за допомогою iGov

Найбільш затребуваною серед наших земляків виявилася онлайн-послуга, пов’язана з оформленням закордонного паспорту. Наразі нею вже скористалися 2 тис. 234 мешканця Херсонщини (5-й результат серед усіх регіонів країни). При цьому середня оцінка, виставлена ними за результатами отриманої послуги склала 4.75 бала з 5-ти можливих.

Про достатню якість сервісу говорять і відповідні відгуки користувачів, залишені на порталі iGov. Ось лише ті, які були написані нашими земляками протягом останнього місяця. Сергій Валерійович подякував за якісне і швидке обслуговування, а Сергій Миколайович зауважив:

«Персонал працює уважно, швидко та шанобливо. Але для оплати у фойє квитанцій треба використовувати когось із персоналу молодше, а не начальника відділу. Пенсіонери стоять перед ним, як перед космічним апаратом».

Наступним за популярністю серед херсонців став Інтернет-сервіс щодо оформлення паспорта громадянина України (ID-картки) по досягненню 14-річного віку. Його використали 1043 особи (більше лише у Дніпропетровській області). Більше того, середня оцінка, виставлена ними за якість послуги, становить майже максимальні 4.9 бала. 

Третьою за актуальністю для жителів Херсонщини стала електронна послуга стосовно отримання паспорта громадянина для виїзду за кордон для дитини. Нею скористалися 610 громадян (4-й результат по Україні), які виставили оцінку в 4.8 бала.

Нагадаємо: для того, щоб скористатися Інтернет-сервісами щодо оформлення паспорту громадянина України (ID-картки) або закордонного паспорту потрібно зробити ряд нескладних дій.

Достатньо перейти за відповідним посиланням до кожної з послуг (ми їх навели вище), обрати серед запропонованих регіонів Херсонську область, авторизуватися і виконати чіткі й прості інструкції, що містяться у віконці «Як працює». Так, для оформлення закордонного паспорту необхідно обрати зручний для вас підрозділ міграційної служби або ЦНАП, заповнити коротку форму з вашими контактними даними, вказати дату та час, коли зможете прийти для подання заяви.

Далі ви отримаєте електронний лист з переліком документів, які необхідно принести з собою. У повідомленні також міститиметься інформація про розмір збору, реквізити для сплати. Після цього вам треба прийти до підрозділу міграційної служби або ЦНАП в обраний вами час із визначеними документами та сплаченими квитанціями. За результатами опрацювання заявки потрібно ще раз відвідати обрану вами установу, щоб забрати паспорт. Стан його готовності зручно перевірити за допомогою чат-боту в популярних месенджерах Viber і Telegram. 

Тэги:

«Не мешай нам грабить Херсон»...

Новый выпуск газеты «Гривна» №22 от 27 мая 2020

100 городских проблем без рассмотрения: депутаты прогуляли сессию

Новый выпуск газеты «Гривна» №21 от 20 мая 2020

Опять звонят мошенники: «Ваш сын попал в беду!»