ЗНО-2019 на Херсонщині: абітурієнтам нагадали про перепустки

Автор: Мирослава Кошкина13 Май 2019 09:15
ЗНО-2019 на Херсонщині: абітурієнтам нагадали про перепустки

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти нагадує, що запрошення-перепустки на проходження ЗНО не надсилаються поштовими відправленнями.

За підсумками реєстрації була розроблена мережа пунктів тестування. Так, ЗНО здаватимуть у Херсоні, Олешках, Голій Пристані, Новій Каховці, Каховці, Бериславі, Генічеську, Великій Олександрівці та Чаплинці. З 30 квітня на персональних сторінках учасників з’явилися  запрошення-перепустки, які потрібно роздрукувати самостійно.

Для отримання запрошення учасникам ЗНО необхідно самостійно сформувати й роздрукувати його зі своєї інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За 10 днів до проведення першої сесії ЗНО, відсоток роздрукованих запрошень-перепусток учасниками з Херсонської області становить 57%.

До речі, загалом на основну сесію в Херсонській області зареєструвалися 9678 осіб (цю цифру рахують за кількістю учасників тестування з української мови та літератури, що є обов’язковим для всіх). Найменше учнів обрали іспанську мову – всього 7 осіб. Порівняно з минулим роком на ЗНО в Херсонській області зареєстровані майже на півтори тисячі більше учасників.

Нагадаємо, що основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання  буде проходити з 21 травня до 13 червня 2019 року, додаткова сесія – з 26 червня по 12 липня.

Тэги:

Школы в Херсоне: переход количества в «какчество»

«Моему ребёнку отказали в приёме в первый класс, потому что директор обиделась...»

Неужели подпольно работают детские лагеря?!

Удалённые уроки и сроки экзаменов

Тематичний додаток «Абітурієнт Херсон-20»