«НІБУЛОН» відкрив новий сезон пасажирських перевезень водою – 2019

Автор: Дарья Мельник06 Май 2019 19:36
«НІБУЛОН» відкрив новий сезон пасажирських перевезень водою – 2019
Прес-служба ТОВ СП «НІБУЛОН»

Компанія «НІБУЛОН» оголошує про відкриття регулярних маршрутів пасажирських перевезень водним транспортом на Херсонщині.

Так, із 27 квітня розпочалися щоденні (окрім понеділка) пасажирські перевезення за маршрутом Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань. Орієнтовно з 25 червня 2019 року планується відкриття й пасажирського водного сполучення між Миколаєвом, Кінбурнською косою та Очаковом (однак більш актуальна інформація щодо цього рейсу буде обов’язково повідомлена пізніше на офіційній сторінці компанії). 

Наша цінова політика є проявом соціальної відповідальності компанії«НІБУЛОН». Як і минулого сезону, пасажирські перевезення є соціальним проектом, у який не закладено прибуток.

Тож скористатися послугами комфортних високошвидкісних пасажирських суден зможе переважна більшість українців. Квитки можна буде придбати тільки безпосередньо на судні або забронювати, зателефонувавши на номер (050) 394-74-83 чи
написавши на електронну адресу passflot@nibulon.com.ua.

Про можливі зміни цін і маршрутів ми будемо повідомляти додатково на корпоративному сайті компанії, на сторінці Водних пасажирських перевезень і офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у «Фейсбук».

Із правилами перевезень водним транспортом пасажирів і багажу можна ознайомитись на сайті компанії в розділі «Пасажирські перевезення».

*Просимо звернути увагу, що тривалість рейсів може змінюватись залежно від погодних умов

Ми чекаємо на вас та бажаємо кожному приємного відпочинку!
Прес-служба ТОВ СП «НІБУЛОН»Тэги:

Куди херсонцям скаржитися на неякісні лікарські засоби

В Україні спростили правила перетину адмінмежі з тимчасово окупованою АР Крим

Последствия погоды в Херсоне устраняют всего 7 единиц техники

В Херсоне сорвали заседание группы по школьному питанию

Более 20 кг вторсырья поедет из Херсона на переработку