Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ, кандидат в Президенти, народний депутат Юрій Дерев’янко обговорив з мешканцями Херсону свій план звільнення України від олігархів та відповів на питання учасників зустрічі. Про це повідомила прес-служба політика.

Зокрема, політик заявив про необхідність кардинальної побудови нової системи, а не ремонтування старої. Дерев’янко пропонує запровадити в Україні неоекономіку, цифрову державу та елементи прямої демократії. Мешканців міста найбільше хвилювало питання стрімкого підвищення цін на газ для населення. «Хто реально видобуває газ? Аваков, Коломойський, Злочевський. Вони розказують нам про ринкову ціну і підвищують ціну в понад 10 разів. На цей ринок вони не пускають міжнародні компанії, бо вони будуть задовольнятись 100% рентабельності і ніколи не підуть на зговір. Це жорстка монополія. Вони попризначали своїх представників на Держгеонадра, Мінекології тощо. Наслідки всі ми відчуваємо на свої гаманцях», - заявив нардеп.

Він вважає, що монополії потрібно зруйнувати, запустивши на український ринок міжнародні компанії. «Нехай вони працюють, нехай продають газ по тій ціні, по якій їм вигідно буде продавати, – тоді ми отримаємо реальну ринкову ціну. Я вам гарантую, що вона буде в кілька разів менше, ніж та, яка зараз є», - заявив Дерев’янко.

Політик зауважив, що чинна влада пишається, що в України економічне зростання становить 2-3%. «Це чистої води маніпуляція. Економіка України в 170 разів менша, ніж в США, і вона не може розвиватись таким же темпом, бо це ніщо! Має бути мінімум 17-18%, щоб ми відчули ефект! Для цього, в першу чергу, потрібна нова податкова система з низьким тиском, де платять менше, але всі», - переконаний нардеп. «Україна потенційно сильніше від Польщі в 2-3 рази, потрібно лише дати можливість зайти інвестиціям, щоб були нормальні податки, захист права власності, конкурентний ринок», - додав політик. Також мешканці Херсона запитали у Юрія Дерев’янка, як він пропонує вирішити питання розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації.

«Перша модель – це 10% від вартості розмитнення, і друга модель – скасувати коефіцієнт віку. Коли вимога автомобілістів по всій країні буде єдина, це буде зрозуміло для влади і зрозуміло для всіх», - сказав Дерев’янко.

Він повідомив, що зареєстрував в парламенті законопроект № 9352 про призупинення на 90 днів нових правил розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією та звільнення від відповідальності за порушення нових правил транзиту. За цей час Дерев’янко пропонує знайти компроміс між владою та автомобілістами. Жителі Херсону також запитали, коли відбудеться зняття недоторканності з народних депутатів. «Цей Парламент її не зніме. Вони розуміють, що для них це захист, бо розуміють, в яких схемах беруть участь і не хочуть бути вразливими. Хочу, щоб вони поставили на голосування це питання, і весь народ побачив, хто як голосує. Я вважаю, що депутат має мати єдину недоторканність - свою позицію, але інші злочини, кримінальні не можуть покриватись недоторканністю», - заявив Дерев’янко.

Він закликав учасників зустрічі ставати людьми ЗМІН та самостійно змінювати країну. «Нас ніхто не пускатиме на центральні ЗМІ. Ціль наших таких зустрічей - знайти і об‘єднати людей ЗМІН. Наш виборець - це будь яка людина від 18 років, мисляча, яка розуміє те, що відбувається і що потрібно змінювати», - підсумував Юрій Дерев’янко. Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії «РУХ НОВИХ СИЛ», які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ.