У п’ятницю, 20 вересня, Херсон співав й танцював в одному ритмі. Саме цього дня до міста у рамках туру «Love it Ритм Тур» завітав відомий український співак Monatik. На стадіоні «Кристал», де власне проходив концерт, зібралося близько тисячі містян, які прийшли послухати пісні улюбленого виконавця й просто разом відірватися на повну.

Приблизно за чотири години до початку виступу співака у місті пройшов доволі сильний дощ й погода із сонячної та теплої змінилася на прохолодну та сиру. Натомість, такі погодні умови не змогли перешкодити херсонцям зустрітися зі своїм кумиром. Та й взагалі, прохолода зовсім не відчувалася, оскільки над нею переважали шалений драйв та запальні танці, які супроводжувалися живим виконанням хітів артиста.

Поціновувачі творчості Monatikа почали збиратися ще задовго до початку концерту, щоб підібратися поближче до сцени. Через великий потік людей виступ співака затримався приблизно на 10 хвилин, щоб усі присутні змогли зібратися й зайняти свої місця.

Одразу після виходу Monatikа на сцену весь стадіон зірвався у гучних оплесках та привітальних вигуках. Майже всі присутні, а це близько тисячі містян, в один голос почали співати хіти артиста.

Вікторія Малашенко, журналіст: «Якщо вам скажуть, що концерт Monatikа просто класний, то не вірте цьому. Тому що це був неймовірний вечір, за який вам ваша душа ще дякуватиме декілька років. Мене вразило абсолютно все: балет, пісні, виконання і, звичайно ж, світлове оформлення виступу. Висидіти на місці дві години було просто не можливо, адже тіло саме пускалося у танець».

Просто неймовірна атмосфера драйву протрималася всі дві години, що виступав Monatik у Херсоні. Більшість із присутніх після виступу виходили із стадіону втомлені та із зірваним голосом, але по їхніх очах можна було розуміти, що вони просто щасливі, що змогли побачити свого кумира.

Тетяна Шевчук, вчитель англійської мови: «Буквально тиждень тому я, трясучись в автобусі, прослуховувала його альбом і мріяла потрапити на його концерт. Аж ось - бачу його поруч, мене зносить хвиля дикої енергії, наповнююся «вітаміном D» і одразу хочеться "заняться танцами" Для мене Monatik - це артист, який несе світло, добро, мотивацію, драйв та любов у всіх її проявах у своїх піснях та танцях. Це були 2 години солодкого кайфу».

Також один із моментів, що запам’ятався присутнім найбільше – виконання ліричної пісні від Monatikа. В цей момент весь стадіон засяяв яскравими вогниками, які рухалися в унісон.

Аліна Лисенко, офіціант: «Довгоочікуваний концерт улюбленого співака перевершив усі очікування. Було дуже класно та яскраво. Спогади про концерт Monatikа ще довгий час зігріватимуть мою душу».

Під завершення виступу співак сказав, що він вдячний всім тим, хто в такий прохолодний день прийшов, аби відірватися разом із ним. Наостанок Monatik виконав уривки своїх хітових треків.

Зазначимо, що завдяки оператору мобільного зв’язку «Київстар» та його якісному покриттю мобільного інтернету 4G нам вдалося вести пряму трансляцію концерту Monatikа.

Тэги:

Скадовск, Голая Пристань и Понятовка вошли в рейтинг городов и сел, где 4G используют активнее всего.

Дітям карантин не стає на заваді

Тільки дзвінки: в Київстар розповіли про тарифи без Інтернету

Мітинг та презентація фільму: як у Херсоні пройшла акція «Рік без Каті»

Перероют весь центр Херсона - так надо!