Іван Бебко: «10 років стабільно примножуємо ваші гроші!»

Усі статті я пишу вночі, коли ніхто не заважає і можна сконцентруватись. Ось і зараз – ніч, пишу, лежачи в ліжку, поруч зі мною солодко спить моя дружина із синочком, який народився всього 11 днів тому, в сусідній кімнаті спить старший 6-річний син, а двоє вже дорослих дітей – син і дочка – живуть окремо, в Херсоні, допомагають мені в роботі

І допомога ця зайвою не буває, адже всі ми знаємо, як тяжко знайти і втримати гарних людей-працівників.

А без людей, без однодумців, щоб ти не задумав, все може так і залишитись задумом-ідеєю, якою б гарною вона не була.

Всі ми хочемо зробити так, щоб дітям жилося краще. Іноді ми навіть не питаємо своїх дітей, самі вирішуємо за них, відправляємо за кордон, подалі від «неперспективної» України вчитися, працювати, долю шукати. Потім страждаємо від того, що поруч з нами нема тих, на кого можна покластися, хто не підведе...

Один мій знайомий хвалився, що його два сини – один в Канаді, інший в США, вчаться, працюють. Та ось зайшов мій син (ми сиділи в кафе автосалону «Бебко Авто»), і я представив: «Мій син Слава, працює зі мною...» В очах знайомого побачив сум...

Мене завжди дивувало, скільки батьків роблять все, щоб відправити своїх дітей за кордон, а потім дивуються, що нема кому Україну розбудовувати, їм в старості допомагати. І я пишаюся тим, що мені вдалося виховати дітей так, що для них я є і батьком, і другом, і вчителем, і партнером!

Чому мені це вдалося, чому в бізнесі щастить? Можливо тому, що я вистраждав, витримав іспити, не злякався, не здався по дорозі до свого успіху та щастя? Мало хто сьогодні скаже, яка дорога була до щастя, до успіху, до достатку та перемог у будь-якого успішного підприємця, артиста, спортсмена. Скільки кому довелося пітніти на тренуваннях, скільки і чим ризикувати, починаючи бізнес-проєкт, чи скільки насмішок і знущань витримати, поки станеш зіркою эстради чи кіно.

Коротко про шлях «Бебко Фінанс»:

2008-й рік – криза. Маю 15-річний досвід в бізнесі, створені з нуля підприємства.

2009-й рік – криза триває. Банки не кредитують, мільярди депозитів не повернуті вкладникам. Виникає ІДЕЯ – створити власну фінансову установу, вільну від Нацбанку.

2010-й рік. Створено «Бебко Фінанс». Названо так тому, що вже тоді «Бебко» – це бренд, в ім’я вкладені мільйони.

2011-й рік – працюємо, видаємо кредити власними коштами.

2012 -й рік – працюємо, кредитуємо, отримали ліцензію (річну) на право приймати депозити від населення. Полився бруд на нас, почали казати: «Піраміда, через рік закриються...»

2013-й рік – працюємо, приймаємо депозити, кредитуємо, проходимо незалежні аудити. Отримуємо трирічну ліцензію. Продовжують не довіряти нам, ще сміються, що нічого в нас не вийде.

2014-й рік. Війна, криза. Девальвація. Дехто пише чи каже: «Ну все, кінець «Бебко Фінанс...»

2015-2018-й роки – працюємо, кредитуємо, збільшуємо активи. На кінець 2018-го року із 355 кредитних союзів ми займаємо 17 місце. Отримуємо постійну ліцензію.

2019-й рік – суттєво збільшуємо кредитний портфель, ми вже «крутіші» за багато які банки. Збільшуємо активи. Отримуємо ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ статус. Входимо в топ-15 із 355!

2020-й рік – вже ніхто не сміється з нас. Більше того – нас поважають, нам 10 років, дуже багато вкладників забирають свої депозити з банків, в тому числі державних, і несуть нам! І правильно роблять.

Так, ми не є учасниками фонду гарантування вкладів. Те, що більшість банків були учасниками фонду, а це, нагадаю, на 2008-й рік 184 банки, не вберегло їх вкладників від втрати своїх грошей. Мільярди були не виплачені.

За час роботи «Бебко Фінанс» 109 банків перестали існувати. Ми ж за цей період видали на СОТНІ МІЛЬЙОНІВ гривень кредитів херсонцям!

В той же час за весь період роботи у «БФ» жодного випадку неповернення або порушення термінів повернення депозиту не було! І не буде, я впевнений. Я стверджую що «БФ» є надійнішою за банки фінустановою.

Чому? Тому що моя мета зробити вартість бренду «Бебко Фінанс» багатомільйонною, навіть багатомільярдною у доларах США! Так як це є у багатьох відомих усім брендах.

А чи знаєте ви, що таке вартість бренду? Це не приміщення офісів у «Майкрософт» – коштують $ 108 млрд. Це не заводи «Кока Кола» – коштують $ 63 млрд. Це не ресторани «МакДоналдс» – коштують $ 45 млрд! Це вартість БРЕНДУ, фізично – СЛОВА, НАЗВИ, а фактично всього, що несе і дає ця назва. Які цінності, інновації, репутацію і як наслідок – перспективу, це дає потенційному власнику.

Ось тому я, простий хлопчик з волинського села, з багатодітної сім’ї, сирота з 9 років, вихованець двох інтернатів, людина, яка знає, що таке бідність не за книжками чи фільмами, як мої діти, хлопець, який з 16 років заробив на будівництві свої перші офіційні гроші, бізнесмен, який створив десятки різнопланових підприємств, постійно думає про те, як заробити гроші самому, як допомогти це зробити іншим, зроблю ВСЕ, щоб вартість БРЕНДІВ «Бебко Фінанс», «Бебко Авто» та інших, поки мало відомих, але започаткованих нами, постійно зростала!

Мене запитують: «Іван Якович, ви що «Бебко Авто» продаєте? Бачили оголошення... хвилюємось за вкладені гроші – депозити».

Відповідаю: «Не хвилюйтесь. Це НЕ взаємопов’язані речі. «Бебко Фінанс» не кредитує «Бебко Авто». «БФ» видає кредити тільки фізособам чи ФОПам».

З іншого боку, це нормальна світова практика, і я (ми) час від часу це робимо (всім раджу): виставляємо на продаж вже розвинуті підприємства, щоб знати СПРАВЖНЮ ціну на сьогодні. Будемо продавати чи ні – побачимо. Але ціну краще правдиву знати, а не думати про ту, яку тобі хочеться.

Будь-хто може купити акції багатьох (практично всіх) відомих брендів. Хоч одну акцію, чи 1%, чи 10%, якщо гроші є. Наприклад, «Тесла», «Мерседес» чи «Епл». Акції постійно торгуються на біржах, таким чином встановлюється справжня вартість компанії на сьогодні. Наприклад, якщо за 1% акцій вашої компанії дадуть 10 млн, це означає, що ваша компанія коштує один млрд! Все просто.

Що стосується «БФ», то в цьому році у нас запланований активний розвиток по ВСІЙ УКРАЇНІ! Ми набираємо потужність, мета – № 1 в Україні! І ми її досягнемо. Приєднуйтесь, з вами це буде скоріше. Крім зароблених разом з нами грошей, ви через 2–3 роки будете пишатись тим, що взяли участь у створенні всеукраїнського бренду №1 «Бебко Фінанс».

Декілька порад

Хочете багатшати? Навчіться відрізняти пасиви від активів.

Пасиви, які можуть стати активами, – все те, що ви можете продати. Будь-що: квартира, яку ви тримаєте для дітей, онуків, гараж, який не використовуєте, все те, що в гаражі, на дачі, сама дача, інструменти, якими не користуєтесь, будівельні матеріали – будь-що, за що можете отримати гроші СЬОГОДНІ – ПРОДАЙТЕ!

Повірте, якби ви 10 років назад продали ті труби, що валяються у дворі, чи гараж, забитий металобрухтом, інструментом і отримали $ 1000, поклали б їх у «БФ» на депозит і не знімали відсотків, залишаючи їх в доповнення депозиту, зараз у вас було б не менше $ 5000!

І наостанок – про коронавірус. Не бійтеся, не дивіться телевізор, новини подають так, як КОМУСЬ вигідно.

Слідкуйте за здоров’ям завжди. Будьте здорові, живіть довго і в достатку!

На відміну від більшості банкірів, я завжди на зв’язку, хоча маю команду, якою пишаюся.

Ніколи не здавайся!

Посміхайся частіше, і доля усміхнеться тобі!

Маєш пропозицію , телефонуй +38 (050) 318-52-49.

Тэги:

Шмыгаль спрогнозировал сроки введения накопительной пенсии

Стало известно, сколько потеряла Украина из-за карантина

Как получить компенсацию пострадавшим от коронавируса

На новоселье «проблемного» отдела регистрации – аж 10 миллионов

Повышение тарифа на воду