Навчальні заклади сфери IT об'єднуються!

Автор: Виталий Яшков04 Февр. 2019 18:09
Навчальні заклади сфери IT об'єднуються!

1 лютого відбулася офіційна зустріч директора Комп’ютерної Академії ШАГ Віталія Швеця з засновницею та керівницею IT-рекрутингової компанії «KAgency» Катериною Шелдагаєвою з питань подальшої співпраці. Це дуже важлива подія! Адже випускники Комп’ютерної Академії ШАГ тепер мають можливість бути працевлаштованими, та мати змогу проконсультуватися з питань кар’єрного розвитку, складання резюме та потрібних навичок ринком праці IT.

У свою чергу Комп’ютерна Академія ШАГ стане платформою для запуску школи IT-рекрутингу «KAgency». Усі випускники школи IT-рекрутингу зможуть отримати сертифікат по закінченню курсу та матимуть змогу бути працевлаштованими в IT-компанії міста або до IT-рекрутингової компанії «Kagency». Успішний розвиток бізнесу завжди не менш ніж на 50% залежить від спеціалістів, які є дійсно ефективними, та пошук даних спеціалістів теж потребує професійного підходу. Тому вже 20-го лютого херсонці зможуть почати навчатися професії, що не менш інших потрібна для розвитку IT-бізнесу.

Курс IT-рекрутінгу буде корисним для керівників компаній, менеджерів, які самі виконують пошук необхідних їм спеціалістів; тим, хто бажає орієнтуватися в IT-індустрії, любить спілкування з людьми та соціальні мережі; тим, хто вже працює в рекрутингу, але бажає працювати в високооплачуваній та передовій на сьогодні сфері IT; хто хотів би мати змогу працювати віддалено, в офісі, або з частковою зайнятістю. Це унікальний курс, адже в навчанні візьмуть участь найкращі спеціалісти компаній та самі IT-спеціалісти. Реєстрація на сайті.

Об’єднання навчальних закладів в Херсоні дає надію на розвиток IT-бізнесу міста та подальший розвиток міста за допомогою IT-індустрії. 

Тэги:

В Херсоне установят кулинарный рекорд

«MotivatiON»: у Херсоні відбудеться молодіжний захід

Херсонський виконком виділив кошти на ремонт дитячих майданчиків

Нацагентство із запобігання корупції перевірить двох херсонських депутатів