ПТУ № 14 міста Нова Каховка – престижний заклад із сучасними професіями

Автор: Віталій Яшков15 Августа 2019 13:02
ПТУ № 14 міста Нова Каховка – престижний заклад із сучасними професіями

Який професійно-технічний заклад можна назвати престижним? Той, що дбає про сучасне матеріально-технічне забезпечення професій і якість надання освітніх послуг. Той, у якому турбуються про долю кожного учня і шукають для них додаткові можливості. Той, який ставить перед собою чіткі цілі розвитку і досягає їх.

Саме таким закладом є ПТУ № 14 міста Нова Каховка. У листопаді 2018 року на базі училища відкритий єдиний в місті державний навчально-практичний центр «Електротехнічні технології» як символ довіри уряду нашому колективу (на фото - відкриття центру). Електромонтажна майстерня оснащена надсучасним обладнанням, інструментами та приладами, що дає змогу не лише якісно готувати фахівців електротехнічної галузі, а й виконувати замовлення громади на виїзді. Наразі очікуємо ліцензії на підготовку електромонтажників з освітлення та силових мереж. Також ведуться роботи з обладнання додаткових приміщень – полігону та електромонтажної майстерні, в яких будуть навчатися наші першокурсники.

Для кухарів і кондитерів побудовані дві нові майстерні з сучасним кухонним обладнанням. Нині завершуються роботи з обладнання нової лабораторії будови автомобілів для автослюсарів. На черзі відкриття нового кабінету для верстатників широкого профілю.

Для гувернерів ми пропонуємо ступеневу освіту. Після закінчення училища вони без ЗНО за рік можуть отримати спеціальність «Вихователь дошкільного закладу» за заочною формою навчання в Бериславському педколеджі. В цьому році такою можливістю скористались 16 випускниць різних років. 

Іногородні учні проживають в теплому і зручному гуртожитку. В закладі є всі умови для розвитку талантів і здібностей – безкоштовні гуртки і секції. 

Не втратьте шанс навчатися в престижному закладі престижним професіям!

ПІСЛЯ 9 КЛАСУ:

- Верстатник широкого профілю (токар, фрезерувальник)

- Електромонтер. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

- Кухар

- Кухар. Кондитер

ПІСЛЯ 11 КЛАСУ:

- Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

- Кухар. Кондитер

- Нянька. Гувернер

Приймальна комісія працює щодня, з 8:00 до 16:00 (крім вихідних).

Приходьте: Херсонська обл., м. Нова Каховка, пр. Перемоги, 7-д (р-н «Сокіл»).

Знайомтесь: nkptu14.in.ua; facebook.com/ptu14/

Телефонуйте:

(05549) 7-80-64; 

(095) 07-39-007;

(050) 55-46-130

Ліцензія АА №285792 МОНУ від 13.01.2014 р.