5 липня 2019 року в актовій залі Херсонської державної морської академії відбулося урочисте вручення дипломів бакалавра випускникам факультетів судноводіння та суднової енергетики денної та заочної форм навчання .

Цього дня путівку у доросле професійне життя отримали 308 випускників факультету судноводіння, 231 випускник факультету суднової енергетики денної та заочної форми навчання.

Радість урочистої події – вручення дипломів бакалавра з випускниками ХДМА розділили батьки, родичі, друзі та викладачі. Наказ про вручення дипломів бакалавра Херсонської державної морської академії зачитали декан факультету судноводіння Нагрибельний Ярослав Анатолійович, декан факультету суднової енергетики Білоусов Євген Вікторович і начальник відділу заочного та дистанційного навчання Лісовой Сергій Юрійович.

Із вітальним словом виступив проректор з навчально-виховної роботи ХДМА Шумей Олександр Іванович. Він побажав випускникам вдало розпочати свою професійну кар’єру, стабільно співпрацювати з гідними компаніями та продовжувати здобувати вищу освіту в найкращому морському закладі України.

Бажаємо всім випускникам попутного вітру та вдалих контрактів.