Сьогодні вже нікого не здивуєш термінами «електронний підпис», «шифрування» та «захист інформації», бо не перший рік про це не лише говорять, а реально використовують у своїй роботі

Закон України про електронно-цифровий підпис був опублікований 15 років тому. Саме на Херсонщині для всієї України вперше був презентований проект подання електронної звітності до Пенсійного фонду України. Зручність, оперативність, економія коштів, безпека й надійність використання електронно-цифрового підпису та програмних засобів стали звичними.

Але разом з тим завжди по­трібно пам’ятати про організаційні питання, такі як періодичні збереження своєї інформації на носіях, захист програмно-технічних засобів від можливих нападів вірусних програм, а також своєчасне продовження терміну дії електронних ключів. Бо це наші з вами нерви, кошти й моральні незручності.

Сьогодні введена функція автоматичного продовження терміну дії електронних ключів. Важливо пам’ятати, що скористатися нею можливо до терміну закінчення діючих ключів. Після генерації нових ключів достатньо відправити повідомлення до контролюючих органів. Якщо цього не зробити, то потрібно заново готовити пакет документів для оформлення електронного підпису, далі відправити заяву до відповідних контролюючих органів, яка розглядається до п’яти днів. А це втрата часу, який так важливий в звітний період.

Засоби програмного забезпечення не стоять на місці. Розвивається подальший сервіс подання звітності згідно зі змінами в законодавстві України та відповідно до вимог зручності користування продуктом.

Наприклад, модуль «М.Е.Doc-Інтеграція» виконує обмін первинними бухгалтерськими документами та податковими накладними з відомими обліковими системами, в яких ви працюєте, що забезпечує широке використання цього продукту, гарантуючи правильну передачу даних та полегшуючи щоденну роботу бухгалтера.

Сьогодні ведуться роботи з формування звітності до Фонду соціального страхування (ФСС). На своему сайті ФСС оприлюднив форму примірного договору про надання електронних документів. Інформуємо наших користувачів, що для подачі заяв-розрахунків, повідомлень про виплату коштів застрахованим особам і звітності по використанню коштів Фонду в  електронному вигляді в програмі М.Е.Doc, страхувальники мають звернутись до робочих органів виконавчої дирекції Фонду або їх відділень для укладення відповідних договорів. Форму договору буде реалізовано в програмі М.Е.Doc в найближчому оновленні.

Ми – «Центр-ІТ» – намагаємося максимально доступно доносити подібну інформацію на діючих семінарах, навчаннях з електронної звітності, систем управління підприємством, які проходять на вул. Белінського, 3, оф. 17. А тому – ласкаво просимо до співпраці.

Тэги:

Новотроїцькі підприємці «не чули» про мінімальні роздрібні ціни на алкоголь

Нацбанк презентував банкноту 1000 гривен

Фіскали Херсонщини «пішли в наступ» на парковки

У Новотроїцькому районі фіскали «розшукали» платників акцизу

Озиму пшеницю та люцерну з Херсонщини вирощують у Туреччині