«Брудні технології – не мій метод»: кандидат від «Слуги народу» відповів на заяви Зеленчука

Автор: Сергей Маслов11 Июня 2019 12:35
«Брудні технології – не мій метод»: кандидат від «Слуги народу» відповів на заяви Зеленчука

Передвиборча гонка набирає обертів. Так само набирає обертів і чорний піар відносно потенційних лідерів перегонів. Цікавий випадок стався на пленарному засіданні Херсонської обласної ради, яке відбулося 12 липня. Заступник голови ради Василь Зеленчук, який є кандидатом у народні депутати по виборчому округу №186, звинуватив свого конкурента у корупційних діях. 

Він з трибуни обласної ради заявив, що кандидат від політичної партії «Слуга народу» Олексій Ковальов, який балотується по тому ж самому округу, причетний до оборудок у Голопристанському геріатричному пансіонаті. За словами Василя Зеленчука,  Олексій Ковальов реєстрував фірми із мільйонними статутними капіталами на людей похилого віку, які перебували у медичному закладі. Він також відзначив, що прокуратура може бути співучасником цих дій.

«Виявилося, що цей юрист на прізвище Ковальов Олексій Іванович, який займався організацією цих компаній, висувається сьогодні по 186-му округу від Херсонської області від компанії Зе. Тобто, ми розуміємо, що сьогодні злочинці, прикриваючись прапором Президента, йдуть в парламент. Я хотів би, по-перше, почути прокуратуру на сесії обласної ради. А друге - почути Президента, сьогодні я звертаюся від імені всієї обласної ради, якщо вони таким чином сьогодні проводять в парламент злочинців і людей, які намагаються прикритися під куполом Верховної Ради від кримінального переслідування, то яку нашу країну чекає майбутнє? Якщо ми хочемо в парламенті мати шахраїв і злодіїв, то в кінцевому підсумку у нас скоро не буде держави», - заявив з трибуни облради заступник голови Зеленчук.

Водночас, свою гучну заяву кандидат у нардепи не підкріпив жодними фактами та документами, назвавши лише десяток фірм. Також Василь Зеленчук зазначив, що такі, за його словами, корупційні дії відбувалися протягом декількох років. То чому питання постало саме зараз, під час передвиборчої кампанії, а не раніше? Або це лише агітація проти конкурента по виборчому округу?

Сам Олексій Ковальов звинувачення у свій бік від Василя Зеленчука відкидає, назвавши його заяви агітацією проти себе. Кандидат від «Слуги народу» зазначив, що правда у словах заступника голови облради є лише в тому, що він дійсно був юрисконсультом Голопристанського геріатричного пансіонату. 

«Заяви Василя Зеленчука я сприймаю як чергову брудну технологію від конкурента по округу. Всі розуміють, що «Слуга народу» є фаворитом на цих позачергових виборах. Тому наші конкуренти намагаються нас очорнити, залякують, палячи автівки довіреним особам кандитада, розповсюджують свої «газети» під нашими кольорами, ведуть антиагітацію. Я дійсно працював юрисконсультом у пансіонаті. Це єдина правда у словах пана Зеленчука. Все інше – брехня. Так, я й сьогодні часто навідуюсь до геріатричного пансіонату, спілкуюся із підопічними, допомагаю їм фінансово, відстоюю їх інтереси перед керівництвом закладу як юрист та правозахисник. Лише підчас передвиборчої кампанії я не можу помогти фінансово, бо це буде кваліфікуватися як підкуп виборців», - каже Олексій Ковальов. 

Кандидат від президентської політичної сили «Слуга народу» зазначає, що ситуація, коли посадова особа, а саме заступник голови облради, користуючись службовим становищем, займається агітацією проти конкурентів - не є припустимою. Олексій Ковальов також відзначив, що не має наміру опускатися до чорного піару по відношенню до своїх конкурентів.

«Брудні технології – не мій метод. Водночас наша команда не дозволить конкурентам використовувати проти нас антиагітацію», - заявив Ковальов. 

Нагадаємо, що Олексій Ковальов – єдиний кандидат по виборчому округу №186 від політичної сили «Слуга народу».

 

Тэги:

Туристична Херсонщина: чим вражатиме наша область відпочиваючих

Дифтерія на Херсонщині: як вберегтися від захворювання

Через декілька років Херсон стане енергонезалежним, - фахівці про майбутнє нашого міста

В райценте Херсонщины спасают экологию: высадили молодые ели

На Херсонщині КПВВ «Каланчак» тимчасово призупинить пропуск громадян: в чому справа