Дініс Бердник: “Я рідко обіцяю - більше просто роблю справу”

Автор: Дарья Мельник06 Июля 2019 20:08
Дініс Бердник: “Я рідко обіцяю - більше просто роблю справу”

Дініс Бердник - кандидат в Народні депутати України за округом 183, висувається політичною партією “Об’єднання “Самопоміч”, чинний депутат Херсонської міської ради від тієї ж політичної сили. 

Протягом майже чотирьох років каденції депутата Херсонської міської ради Дініс Бердник встиг не просто завоювати довіру виборців, а і не втратити її з часів передвиборчої кампанії:

“Я не люблю обіцяти. Мабуть у цьому - моя проблема як політика, але точно знаю, що як проста людина, яка любить свою країну, я роблю вірно. Менше обіцянок - більше справи. Ті люди, які зі мною знайомі, точно знають, що я не люблю обіцяти того, що не зроблю”. 

На територіальному окрузі, з якого був обраний Дініс Бердник у 2015-му році, за ці неповні чотири роки відбулись дуже суттєві зміни - і переважна більшість завдяки його депутатському впливу: “Я не повинен як депутат встановлювати лавочки або робити огорожу. Але як депутат я маю ознайомитись із проблемою відсутності лавочок або огорожі, вивчити її і віднайти шляхів фінансування їхнього встановлення. Саме в цьому полягає депутатська робота”.

Депутатська робота Дініса Бердника виконується дійсно на “відмінно”.

Освітлення

Важко повірити, але на території округу, який сьогодні повністю освітлений, іще чотири роки тому в темний час доби було страшно ходити:

”Я - такий самий херсонець, як і всі інші, працюю і відповідно повертаюсь додому інколи пізно, взимку - точно в темний час доби. Коли я бачу, що територія поблизу будинків не освітлена, мене це дратує. Я зробив усе можливе для того, аби освітлення стало нормальним - і у мене вийшло”. 

Наразі на територіальному окрузі Дініса Бердника освітлення є всюди - і це суто депутатська робота: звернення, обговорення, запити, контроль виконання. Саме те, в чому і має полягати депутатська робота.

Ремонт школи

Навчально-виховний комплекс №56 - один із найбільших у Херсоні і систематично потрапляє до десятки найкращих за рівнем ЗНО. Тут навчається близько 1500 учнів - це означає, що школа доволі велика. Протягом багатьох років існувала проблема несправності покрівлі закладу, про що керівництво школи неодноразово повідомляло і разом із управлінням освіти намагалось вирішити проблему. Однак, лише завдяки намаганням групи депутатів міської ради - зокрема Дініса Бердника - ремонт нарешті вдалось втілити в життя. Наразі покрівля майже повністю відремонтована: принаймні вже не становить загрози навчальному процесу.

“Мені було надзвичайно приємно досягти успіху саме в питанні ремонту 56-ї школи. Директорка закладу - чудовий фахівець і людина, яка живе своєю справою - справді доклала чимало зусиль, аби очолюваний нею заклад нарешті відремонтували. Це спільна робота, яку не соромно продемонструвати виборцям. Тим більше, що депутатський прийом я веду саме у цій школі - там і звітуюсь перед виборцями”.

Міждворові проїзди

Дуже серйозна і “гаряча” проблема міста, з якою, на жаль, сьогодні поборотись не вдається систематично. Проте округ, з якого було обрано Дініса Бердника, поступово цю проблему вирішує.

“Мені дуже приємно було чути від виборців, що нарешті можна не вивертати ноги шляхом до своєї парадної, а таксі викликати безпосередньо до двору, а не до найближчого магазину, куди взимку ще якось потрібно дістатись”.

Завдяки зверненням Дініса Бердника та його ж контролю, покриття у дворах округу змінюється на сучасне і стійке замість розлущених старих залишків асфальту.

“Коли я побачив, як діти катаються на роликах, а люди похилого віку нарешті можуть спокійно прогулюватись, я зрозумів, що роблю вірно. Я сам - батько і для мене дуже важливо, аби діти мали простір для безпечних прогулянок та ігор”.

Щодо міждворових проїздів - роботи наразі іще багато, але принаймні початок є - і він позитивний.

Протидія торгівлі наркотиками

Це одна із перших ініціатив Дініса Бердника як депутата міської ради. Ні для кого не секрет, що реклама наркотиків буквально захопила Херсон, а боротись із цим важко: то не вистачає законодавчих механізмів, то виникають проблеми практичного їх застосування. Дініс та його помічники замальовували рекламу наркотиків у мікрорайоні Таврійському іще взимку 2016 року. Тоді ж було написано ряд депутатських звернень до поліції з метою закриття сайтів, де продаються небезпечні речовини, та покарання винних. 

“Наразі відкрито кілька кримінальних проваджень у цих справах, тривають розслідування. Справою займається Департамент протидії наркозлочинності  та Департамент кіберполіції Національної поліції України. Заблокований ряд сайтів. Ми також контролюємо перебіг подій зараз і в разі появи нових адрес повідомляємо про це поліцію. Так, справа триває повільно - це, на жаль, реалії України. Але вона триває, розслідування продовжуються і ми продовжуємо протидіяти інформаційній атаці з боку наркоторгівців. Знову ж таки, я - батько трьох дітей, тому мені особливо болить: я хочу, аби мої діти зростали в безпеці”.

Перелік того, що Дініс Бердник робить в якості депутата Херсонської міської ради, можна іще довго продовжувати. Головне, що має донести кандидат у Народні депутати України, - це свою здатність дійсно працювати на благо своєї держави: 

“Я бачу, що можу зробити чимало корисних речей. Більш того, я маю досвід того, як саме їх робити. Причому цей досвід - виключно із позитивним забарвленням. Мене можна зарахувати до молодих політиків, адже я відносно нещодавно в політиці. При цьому моя репутація залишається позитивною - це дуже важливо для політика будь-якого рівня”.

Із програмою Дініса Бердника можна ознайомитись на сайті ЦВК. Ця програма створена на основі програми політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” - сили, щодо якої навіть критики визнають: вона змогла привести до політики найбільш креативних та спрямованих на реформи діячів. Саме ця політична партія стояла на чолі чи не всіх реформ за останні п’ять років - і чимало світлих ідей змогла втілити в життя:

“Я пишаюсь тим, що партія мене підтримала - і це партія позитивних змін. За мною - команда дійсно професійних та креативних реформаторів, а це важливо у депутатській діяльності, адже самовисуванець - це лише один із понад 400 голосів у Верховній раді, а партія - це команда, яка може впливати. Я це відчув у Херсонській міській раді і, сподіваюсь, вже незабаром відчую у Верховній”.

Тэги:

Ушла из жизни экс-мэр Херсона Людмила Коберник

Выборы мэра Херсона – процесс пошёл

Для ямкового ремонту доріг у Херсоні планують придбати додаткову спецтехніку

Отходы херсонцев приносят прибыль, но не городу. Сломает ли схему новое КП?

Пенсия обесценивается: назван минус украинской системы