Кожен день ми все ближче та ближче до парламентських виборів, яких чекають усі українці, котрі бажають змін і сподіваються, що нове скликання буде воістину оновленим.

21 липня перед нами стоїть знову непросте завдання – обрати й партію, й народного депутата свого округу, які найближчі п’ять років будуть дійсно відстоювати наші інтереси, а не свої власні.

Не секрет, що робота, виконана Ігорем Семенчевим (183-й округ) – це не просто пункт передвиборчої кампанії. Він не один рік (а цілих 10 років!) прослужив вірою та правдою жителям Антонівки, займаючи посаду голови селищної ради. Завдяки злагодженій роботі його команди були побудовані тисячі квадратних метрів доріг, упроваджена програма соціального захисту громадян, не залишаються без уваги медицина (побудований денний стаціонар і відремонтований ФАП), підростаюче покоління (побудований дитячий майданчик, рекон-струйований стадіон), комунікації (селище повністю газифіковане) та освіта (залучені інвестиції, завдяки яким зведена «Зелена школа»).

Не можна не згадати й те, що перед-виборна програма Ігоря Семенче- ва – НЕ список фантазій, це цілком здійсненні завдання.

«Ми ніколи не стояли осторонь проблем населення, адже комфорт громадян – це обов’язок кожного депутата та держслужбовця. Так, це не завжди легко й просто, але в мене завжди було та є бажання працювати й показувати результат», – заявив Ігор Семенчев.

Що залишається нам – зважити всі «за» та «проти» й зробити вибір або на користь бувалих політиків, або на користь молодих і досвідчених управлінців, які прагнуть зробити життя жителів Херсонщини комфортним і гідним.

Меланія ДАРІЄНКО