Народний депутат Олексій Ковальов бореться за відкриття ринків на Херсонщині

Автор: Дарья Мельник23 Мар. 2020 16:00
Народний депутат Олексій Ковальов бореться за відкриття ринків на Херсонщині

«Ринки Херсонської області мають бути відкритими!»,- так починається звернення народного депутата України Олексія Ковальова, яке опубліковано на офіційній сторінці депутата.

Він зазначив, що торгівля на свіжому повітрі з дотриманням усіх профілактичних та протиепідемічних заходів - це набагато кращий, а аж ніяк не гірший варіант, ніж продаж тих самих товарів у закритих приміщеннях магазинів і супермаркетів.

Херсонщина - аграрний край. Якою би складною не була наразі економічна ситуація, ми не можемо дозволити фермерам втратити врожай і залишити їх без коштів на майбутній сезон. Жителі ж області звикли, що у їх щоденному раціоні мають бути свіжі овочі та фрукти.

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв вже звернувся до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо незакриття найбільшого на Півдні України гуртового ринку "Неждана" у Великих Копанях. Адміністрація ринку взяла на себе зобов'язання дотримуватись найсуворіших заходів убезпечення реалізаторів та покупців.

«Підтримуючи цю ініціативу я також звертаюся до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо вдкриття усіх ринків. Торгівля на свіжому повітрі знижує шанси зараження, підтримає місцевий бізнес і дозволить реалізовувати продукцію за доступними для населення цінами»,- написав Олексій Ковальов.

Тэги:

100 городских проблем без рассмотрения: депутаты прогуляли сессию

Миколаенко: отпускник или дезертир?

Скільки коштує охорона Херсонської міської ради

«Ох земелько, свята земелько... Як радісно тебе загрібати докупи, в одні руки…»