Сергія Таруту висунули кандидатом на пост Президента України

Автор: Виталий Яшков30 Янв. 2019 10:55
Сергія Таруту висунули кандидатом на пост Президента України

18 січня 2019 року в Києві пройшов з'їзд політичної партії «Основа», на якому одноголосно висунули Сергія Таруту кандидатом на пост Президента України.

Делегати з'їзду впевнені, що Сергій Тарута стане гарантом успіху України, тому що кандидат від «Основи» володіє бездоганною діловою репутацією, досвідом управлінця та антикризового менеджера, у нього є надійна команда людей справи, а також чітка стратегія досягнення миру і розвитку української економіки.

«Я даю згоду на висунення моєї кандидатури на вибори Президента України від політичної партії "Основа". Дуже вдячний за довіру», - сказав Сергій Тарута на з'їзді.

«Сергій Тарута може повністю розраховувати на допомогу і підтримку всієї команди "Основи". Його програма - смілива і амбітна. Головні цілі відображені в назві - "Національна ідея для України: мир, достаток, повага"», - прокоментував Ігор Семенчев, голова Херсонської міської організації ПП «Основа».

25 січня Сергій Тарута подав до Центральної виборчої комісії усі необхідні документи для офіційної реєстрації.

Кандидат в Президенти України готовий застосувати свій досвід управління країною і бере відповідальність за економічний розвиток України. Реалізація програми Сергія Тарути дозволить за рахунок прискореного економічного зростання вивести Україну з кризи і реально підвищити добробут усіх громадян країни.

«Я вдячний партії за підтримку моєї кандидатури. Ми повинні повернути повагу держави до громадян, а громадян - до держави. Для цього потрібно побудувати таку державу, яку поважатимуть», - заявив Сергій Тарута.

Тэги:

«Українська стратегія Гройсмана»: обираючи парламент, українці обирають уряд та напрямок руху України

Чорний піар: кандидат у нардепи розповсюджує наклеп на конкурента?

За п’ять днів поліція Херсонщини зареєструвала 25 повідомлень про порушення виборчого законодавства

У главы Херсонского облсовета появится новая советница

НАПК вызывает к себе депутата Херсонского горсовета